• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як воно вийти заміж удруге? Результати опитування


Радио

Як воно вийти заміж удруге? Результати опитування

 

Люди шукають пару, одружуються, народжують дітей. А потім, виявляється, що разом більше не можуть бути - розлучаються. Таке трапляється з різних причин. Однак це не означає, що життя закінчилося. Варто спробувати пошукати своєї долі! Сусіди.Сіty зібрали історії корюківчанок, які вдруге вийшли заміж.«Рожеві» окуляри

Юлія Лисена, згадуючи перший шлюб, каже, що спочатку все сприймала в рожевому кольорі. Це було її перше кохання. Та згодом очі відкрилися, бо чоловік почав зловживати алкоголем, а потім підіймати на неї руку. І то була остання крапля. Дівчина вирішила, що не хоче так жити, навіть попри те, що їхній дитині не виповнилося й двох рочків.

— Ми розлучилися. Ні про що не шкодую, бо доля подарувала мені Олексія, з яким почуваюся щасливою. Наша з ним історія кохання почалася, коли мій брат сказав, що я подобаюсь одному його знайомому. Їм довелося разом працювати. Я привітала його з днем народження. Слово за слово, і почали спілкуватися в Інтернеті. Потім якось він запросив мене на морозиво після роботи. Погодилася. На той момент наше віртуальне спілкування було цікавим і приємним. Я подумала, що спільно проведений час має бути не менш чудовим. І перша зустріч не розчарувала.


Юлія Лисена з чоловіком Олексієм

Олексій закохав у себе своїм ставленням до мене та моєї доньки від першого шлюбу. Добре пам’ятаю випадок, коли захворіла дитина. Я мешкала в селі, а він привозив необхідні ліки, турбувався про нас. Я зрозуміла, що за Олексієм, як за кам’яною стіною, що він слів на вітер не кидає. Майже рік ми жили в цивільному шлюбі, а потім я погодилась на офіційний. Олексій дуже хотів стати моїм чоловіком.

"Виходячи вдруге заміж, я не вагалася й не боялася. Була впевнена у своєму виборі на сто відсотків. Мене кохають, і я кохаю. І всім завжди кажу, що перший шлюб для шоку, а другий для шику" - Юлія Лисена.

Зараз я по-іншому дивлюся на життя, не гарячкую через дрібниці. Відносини між моєю донькою і новим татом складалися легко. Спочатку вона знала його як друга, а потім, побачивши його ставлення до мене та до неї, — прийняла в сім’ю. Вони одразу знайшли спільну мову, у них збігаються смаки. Навіть за обновками для доньки разом ходять.

Я переконана, що не потрібно заради дітей бути разом з недостойними чоловіками. Таке сімейне життя калічить психіку дитини й формує неправильне розуміння його сенсу. Дуже важливо, щоб мама й тато були щасливі. Іноді задля цього вони мають бути не разом.

Зараз моя доня бачить щасливу маму, і вона спілкується з рідним татом, який приїжджає до неї. Вони разом прогулюються, розмовляють. Головне — не боятися щось змінювати в житті!

Заміж за давнього знайомого

В Алли Тихоновської є досвід розлучення. Чому так сталося? Не знає, можливо, була молода, гуляв у голові вітер. Мабуть, бракувало мудрості.

— Коли я вдруге виходила заміж, то побоювалася, аби знову не помилитися та не повторити сумний досвід. На щастя, переживання були марні. З теперішнім чоловіком ми були давно знайомі, ще до його та мого одруження. Кожен проходив свій життєвий шлях. Якось він написав мені в соцмережі, потім ми зустрілися. Так усе й почалося, стали разом проводити вільний час. Він був уважним і чуйним, допомагав у скрутні хвилини.

За спільно прожиті вісім років я відчутно подорослішала. Ми разом долаємо всі негаразди. Звичайно, трапляється різне, ідеального не буває. Знаю точно, що ніколи не терпітиму фізичного та морального насилля в родині.

"Я вважаю, що чоловік повинен мати «великі вуха», щоб чути свою дружину. А також бути терплячим, не ревнивим, люблячим. І щоб завжди міг підтримати морально. Мій саме такий" - Алла Тихоновська.

Донька прийняла нового тата добре. Називати його татом не наполягаю, даю дитині вибір. Хоче, хай зве на ім’я. Зараз у них дружні стосунки.

Раджу всім жінкам не терпіти моральні знущання, побої, аб’юзерство, це коли одна людина порушує особисті кордони іншої, принижує, допускає жорстокість у спілкуванні. Жоден чоловік не вартий дитячих сліз.

Зараз такий час, що розлучення не є вироком. Дівчата з двома та навіть трьома дітьми зустрічають своє кохання й щасливо живуть. Я бажаю дівчатам та жінкам бути коханими. Мати гарну професію та високооплачувану роботу, щоб самі забезпечували себе та своїх дітей. А чоловікам зичу бути люблячими та розуміти своїх жінок, бо саме вони дарують найцінніше — ваших спільних дітей.

Домовитися не вдалося

Досвід невдалого шлюбу має й Оксана Розумійко. Спочатку вона не помічала серйозні проблеми, думала, що все нормально, у всіх трапляються негаразди, тож потрібно вчитися домовлятися. З часом почала більш тверезо оцінювати ситуацію, зрозуміла, що стосунки в сім’ї мають бути інакшими.

"Основною причиною мого розлучення стало те, що перший чоловік дуже прислухався до порад своєї мами. Я ж вважаю, що коли діти створюють власну сім’ю, то не потрібно їх няньчити, повчати, давати поради, яких не просять. Нехай живуть самостійно. А допомагати слід лише тоді, коли попросять" - Оксана Розумійко.

- Я зустріла свого другого чоловіка, коли вже була розлучена та мала доньку від попереднього шлюбу, - каже Оксана. - Нас познайомила дружина його двоюрідного брата. Перше враження склалося гарне, відразу сподобався. А як познайомилася ближче, зрозуміла, що він чоловік моєї мрії. У ньому було все, що я так ціную: турботливість, працьовитість. Він любить дітей і не має шкідливих звичок.

Коли вдруге виходила заміж, була впевнена у своєму виборі — знала, що знайшла того єдиного. Донька від першого шлюбу сприйняла мого нового чоловіка позитивно та прийняла відразу. Чоловік також мріяв про дочку.

Дорогі жінки! Цінуйте себе! Не живіть з тими, хто вас зневажає. Люди не змінюються, не терпіть недостойне ставлення до себе. Життя занадто коротке, щоб його так змарнувати.

Подарунок долі

Олександра Сукач зустрілася зі своїм другим чоловіком не випадково. Вона переконана, що це було передбачено долею.

— Ми познайомилися, коли Михайло тільки-но розлучився зі своєю колишньою дружиною, а я — зі своїм чоловіком, батьком двох моїх дітей. Мій коханий з Корюківки, а я з Седнєва. Зустрілися одного вечора у моєї куми Тані з Корюківки. Я до неї приїхала в гості. Тетяна тоді сказала мені: «Сьогодні до мого чоловіка прийде друг. Він хороша людина, придивися до нього уважніше».


Олександра Сукач з чоловіком Михайлом

Як з’ясувалося, Михайло дійсно дуже добрий, щирий, із почуттям гумору, надзвичайно талановитий (гарно співає). Того вечора ми багато спілкувалися. Коли наступного дня повернулася додому, то дуже пошкодувала, що не обмінялися номерами. Надвечір хтось зателефонував, номер був незнайомий. Зрозуміла, це він.

Ми почали часто спілкуватися телефоном, довгі розмови велися легко й невимушено. Невдовзі зустрілися в Чернігові. Стосунки розвивалися досить стрімко. Я й незчулася, як закохалася. Вразила не стільки його зовнішня краса, як внутрішній світ.

"Переконана, справжній чоловік має поводитися гідно, давати жінці почуття впевненості та захищеності, піклуватися про близьких і стояти горою за дружину й дітей" - Олександра Сукач.

Я б ніколи не пробачила зради. Це найгірше, що може бути. Він має бути тільки твій, а ти — його.

Син і донька від першого шлюбу подружилися з Михайлом. Він турбується не тільки про мене, а й про моїх дітей. Я це ціную. Коли ми ще не були в шлюбі, то щоразу, як приїздив у гості, не забував привезти малим щось смачненьке.


Щаслива родина Олександри й Михайла

Зараз ми чекаємо на спільну дитинку. Буде велика та дружня сім’я. За чотири роки спільного життя ми звели двоповерховий будинок, купили автомобіль, посадили сад, завели собаку. Усі ці досягнення завдяки тому, що ми команда, завжди підтримуємо одне одного й допомагаємо.

Хочу звернутися до тих, хто перебуває в складних відносинах із чоловіком довгі роки. Не марнуйте часу. Подумайте про дітей, які за цим спостерігають. Вони братимуть із вас приклад. Діти мають бачити маму й тата веселими, люблячими та щасливими. Якщо ви розлучитеся, то гарний тато й надалі піклуватиметься про дітей. Ніхто не повинен терпіти приниження та знущання. Дайте собі шанс бути справжньою, ніжною, коханою жінкою.

Павук засватав

Інна Шеляг вважає, що познайомив її з теперішнім чоловіком Олександром звичайнісінький павук. Того вечора він займався своїми буденними справами — виплітав легкі мережані серветки, якими вирішив прикрасити вхід у паб, де дівчина відпочивала з подругами. Коли вона його побачила, злякалася. Є у неї така фобія. Поруч дівчат не було, тому попросила незнайомого чоловіка, що стояв неподалік, павучка зняти. Незнайомець виконав прохання й у них зав’язалася розмова. Так розговорилися, що під кінець вечора він провів її додому.

— Олександр попросив мій номер телефону. «Навіщо? – кажу. - Це ж випадкова зустріч, і ми більше не побачимося». На той момент я дійсно нічого не планувала. Позаду був гіркий досвід розірваного шлюбу, росла 11-річна донька. Та Сашко наполегливо просив номер телефону. Продиктувала.

І ми почали спілкування телефоном, потім стали зустрічатися. Мені було комфортно з ним. Олександр подобався, але я це спочатку приховувала. Як сказав потім мій чоловік, саме цим я його й «зачепила». Зазвичай дівчата з легкістю давали йому свої номери телефонів, швидко закохувалися і ледь не самі нав’язувалися. А я відрізнялася від інших самостійністю та недоступністю. Мене цікаво було завойовувати.


Інна й Олександр Шеляги

Кохання почалося, як у школярів: дуже хвилювалися і було трохи лячно. Спочатку під час зустрічей ми сиділи на різних кінцях дивану і навіть боялися підсісти ближче. Згадую ті дні з ніжністю в душі.

Невдовзі ми зрозуміли, що створені одне для одного і почали жити разом. А 7 червня уклали офіційний шлюб. Дочка Влада без проблем сприйняла мого обранця. Зараз вона вже доросла й підтримує з ним дружні стосунки. Я рада, що в мене є добрий, чуйний, коханий чоловік. У нас з ним росте двоє спільних хлопчаків.

Іншим дівчатам хочу порадити, щоб не трималися чоловіків, які не тримаються вас. Вірю, що доля дає не один шанс зустріти свою другу половинку. Усі заслуговують тільки на краще!

Джерело: Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект