Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На 6-й сесії облради депутати затвердили програму «Питна вода Чернігівської області 2022-2026»
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

На 6-й сесії облради депутати затвердили програму «Питна вода Чернігівської області 2022-2026»

 

На 6-ії черговій сесії Чернігівської обласної ради депутати затвердили обласну програму «Питна вода Чернігівської області 2022-2026». Реалізація дозволить забезпечити мешканцам Чернігівської області доступ до питної води, що вкрай важливо, зважаючи на невтішні прогнози екологів, стосовно зниження рівня підземних вод.Ухвалення цього рішення викликано тим, що в області існує нагальна потреба у додатковому забезпечення споживачів питною водою, у майже 500 населенних пунктах. Заходами прийнятого документу передбачено, будівництво 95 свердловини глибиною 80-150 м., з облаштуванням колонок у сільських та селищних населених пунктах області, які найбільше потерпають в умовах зниження рівня грунтових вод.


Орієнтовний обсяг фінансування 95 мільйонів гривень. 57, з яких надійдуть з обласного бюджету, a 38 - за рахунок місцевих кошторисів громад. Реалізація програми дасть можливість забезпечити додатковими обсягами питної води близько семидесяти семи тисяч мешканців 95-ти населених пунктів регіону.

Розробниками проекту виступили народний депутат Сергій Гривко, та депутат Чернігівської обласної ради Іван Дєментов. Проблему забруднення річок на Чернігівщині на прикладі Остра, підняла професійна режисерка Леся Могилець-Ісаєнко, яка знімає кіно про річки.

Джерело: Телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, облрада, вода

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!