Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Корюківський дев'ятикласник Герман, син переселенки Тетяни Бирки, помер від «ковіду»

Корюківський дев'ятикласник Герман, син переселенки Тетяни Бирки, помер від «ковіду»

 

19 жовтня в Корюківці очікували з Чернігова тіло підлітка, дев’ятикласника корюківської школи №4 Германа, сина Тетяни Бирки. Дитина з інвалідністю померла в Чернігівській обласній дитячій лікарні від наслідків «ковіду».— Привезуть після обіду,украй пригнічений через смерть учня Олег Гайовий, директор корюківської школи №4.

— Школярі прощатимуться?

— Дітей на кладовище не поведемо.

— Ви знали хлопчика?

— Я його добре знаю, — говорить Олег Миколайович у теперішньому часі, не в змозі змиритися з втратою. — І всі знають. Комунікабельний, привітний. Герман — з родини переселенців. Мама приїхала з ним зі сходу України. Сама, без батька. Герман — єдиний у матері, братиків-сестричок немає. Тетяна Анатоліївна торгує на ринку речами. Герман рухливий, приязний --їй допомагав.

— Чому не врятували дитину? — звертаюся до Людмили Кривець, яка тимчасово виконує обов’язки генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні.


— Надавалася вся необхідна медична допомога, — говорить Людмила Кривець. — Усі необхідні ліки.

— Кисень? Апарат штучної вентиляції легень?

— Звичайно, була киснева підтримка. Взяли й на штучну вентиляцію легень. Це не допомогло. У кожного пацієнта захворювання протікає по-різному.

Усього на Чернігівщині від наслідків «ковіду» померло вже двоє дітей. Першою жертвою була також дитина з інвалідністю з Ніжинщини. Захворіло ж на «коеід», за даними обласного-центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, майже дві тисячі дітей —1967.

На Корюківщині захворіло з початку епідемії всього 2097 осіб, з них 115 дітей. Померло 33.

В області на «ковід» усього захворіло 6684, померло 1695.

На 19 жовтня в області госпіталізовано більше 900 «ковідних» пацієнтів. Щодня кількість інфікованих збільшується більш ніж на сто. Вакциновано в області близько 21 відсотка жителів.

«ВісникЧ» №42 (1849) від 21 жовтня 2021, Тамара Кравченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковід, Корюківка

Добавить в: