• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Виставку творів Олександра Ятченка презентували у Чернігівському художньому музеї


Радио

Виставку творів Олександра Ятченка презентували у Чернігівському художньому музеї

 

Уперше роботи Олександра Ятченка демонструються на виставці, що відкрилася у відділі сучасного мистецтва художнього музею. Ім’я автора цих картин незнайоме у колі чернігівських художників. За своє нетривале життя Олександр не брав участі у виставках. Хоча ним було написано чимало картин, частина з яких знаходиться у приватних колекціях.

Посмертна виставка, ініційована його товаришем, відомим мандрівником Олександром Волощуком, познайомить глядачів з талантом самобутнього художника-самоучки.

Експозицію зібрали друзі художника. Перед самим відкриттям виставки донесли одну з його перших робіт, написану на початку 90-х. У майстерні знайшли останню, датовану минулим роком. Любов до гір, подорожі півостровом Крим, захоплення його історією позначились на творчості Олександра Ятченка.

Виставка не залишить нікого байдужим. Адже в ці картини художник вклав свою душу, любов до навколишнього світу, любов до життя. У них велич природи і таємниці буття.

Виставка пам’яті Олександра Ятченка триватиме до середини листопада.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ятченко, виставка, музей

Добавить в:
 
 


Центр Комплект