• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Двом патрульним, що приїздили в Масани до вбивства Артура Єрохіна повідомлено про підозру


Двом патрульним, що приїздили в Масани до вбивства Артура Єрохіна повідомлено про підозру

 

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України).

За даними слідства, поліцейські управління патрульної поліції в Чернігівській області в ніч на 2 жовтня 2021 року під час патрулювання вул. Незалежності в м. Чернігові виявили групу людей, у яких був конфлікт з двома чоловіками – поліцейськими, які на той момент перебували у відпустці.


На відео зафіксовано приїзд патрульних у Масани

Однак правоохоронці не припинили виявлене правопорушення, а покинули місце події, залишивши без допомоги двох поліцейських, які, зважаючи на кількість нападників, перебували у загрозливому для життя стані. Після цього побиття потерпілих продовжилося в результаті чого один з них Артур Єрохін помер на місці події, а інший Володимир Савон потрапив до лікарні.

Джерело: Чернігівська обласна прокуратура

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, вбивство, патрульні, підозра, прокуратура

Добавить в:
 
 


Центр Комплект