• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігівській області додалося «Почесних громадян»


Радио

У Чернігівській області додалося «Почесних громадян»

 

Звання «Почесний громадянин Чернігівської області» отримали тренер олімпійської чемпіонки з кульової стрільби Олени Костевич Ігор Чередінов та футболіст Андрій Ярмоленко. Таке рішення ухвалили депутати 22 жовтня на черговій сесії обласної ради. Одноголосно підтримали вони й питання щодо призначення Ігоря Тихомирова на посаду директора – художнього керівника Чернігівського обласного молодіжного театру. До речі, Андрію Ярмоленко, сьогодні 23 жовтня виповнилось 32 роки. На фото Ігор ЧередіновНа фото Андрій Ярмоленко

Серед питань, які розглядали на пленарному засіданні, програми про внесення змін до обласного бюджету області на 2021 рік та прогнозу бюджету на наступні три роки. Окрім цього, депутати звернулися до президента України, Верховної Ради та Кабміну щодо недопущення підвищення тарифів для населення і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Обласна рада передала у власність територіальних громад області кисневі концентратори для центрів первинної медико – санітарної допомоги. Голова обласної ради Олена Дмитренко у розмові з журналістами підкреслила актуальність теми пандемії та наголосила на важливості вакцинації в нинішніх умовах.

Загалом під час сесії депутати розглянули близько 60 питань порядку денного і 56 із них одноголосно підтримали.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ярмоленко, Чередінов, Тихомиров, облрада, сесія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект