• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Новгороді-Сіверському охочих вакцинуватися стало втричі більше, через нові правила перевезень


Радио

У Новгороді-Сіверському охочих вакцинуватися стало втричі більше, через нові правила перевезень

 

Вакцинуються, бо бояться, що не пустять у транспорт. Так збільшення кількості охочих вакцинуватися від коронавірусу на Новгород-Сіверщині пояснює лікарка кабінету щеплень Лариса Мезько. Кабінет щеплень від ковіду працює в Новгород-Сіверському будинку культури з літа без вихідних. Лариса Мезько каже, за останніх пару тижнів потік людей на вакцинацію збільшився в три-чотири рази. Було на день по 10-11 чоловік. Зараз у черзі – три-чотири десятка.

На сьогодні на Новгород-Сіверщині до трьох сотень хворих на ковід знаходиться на лікуванні вдома. Серед них є дев’ятеро дітей з підтвердженим діагнозом. За останні п’ять днів роботи ковідного відділення у Новгород-Сіверському туди госпіталізували 30 важких хворих на короновірус, з них 24 – на кисневій підтримці. Одна людина померла, розповідає гендиректор Новгород-Сіверської центральної лікарні Олена Набхан. Каже, стовідсотково всі ці люди не вакциновані.
Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгород-Сіверський, ковід

Добавить в:
 
 


Центр Комплект