• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коронавірус вражає прилуцьку дітвору


Радио

Коронавірус вражає прилуцьку дітвору

 

На сьогодні лікарі педіатри озвучують невтішну статистику. Наймолодшій захворівшій лише два рочки, найстаршому - 17. 90% дітей з діагнозом covid-19 - школярі.Анна Худолій в.о. Прилуцької міської дитячої лікарні:

- Щодня ми відмічаємо плюс 1-2 дитини, при цьому стають негативними також кілька дітей.
На ранок 19 жовтня ми маємо 18 позитивної дітей по місту Прилуки. Це ще не критичні цифри, але вони насторожують. Адже навіть минулий рік, навіть початок епідемії covid-19 ми не фіксували великої кількості хворих дітей, саме з клінікою.

- Із дітей які проживають в місті Прилуки, задекларовані в нашому закладі поки що не госпіталізовано жодну дитину.

- Госпіталізована одна дитинка не місцева, але вона звернулася в нашу лікарню і вона госпіталізована в Чернігівську обласну дитячу лікарню з підтвердженим діагнозом covid-19. По її стану це був середній і середньотяжкий і він потребував вже госпіталізації.

Клінічно ковід проявився практично ідентичною симптоматикою у кожного з 17-ти захворівших дітей розповідає Анна Худолій. У більшості дітей хвороба протікає у легкій формі, проте є і складний перебіг. Підступність коронавірусу полягає в схожості його симптомів з гострою респіраторною вірусної інфекцією.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, діти, коронавірус, Худолій

Добавить в:
 
 


Центр Комплект