• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вікторія Апанасенко відверто розповіла про те, як здобула титул першої віце-міс «Україна Всесвіт-2021»


Вікторія Апанасенко відверто розповіла про те, як здобула титул першої віце-міс «Україна Всесвіт-2021»

 

15 жовтня в київському Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов конкурс «Міс Україна Всесвіт 2021» (Miss Ukraine Universe 2021). Як повідомляв раніше наш портал, почесне друге місце і титул першої віце-міс отримала за результатами рішення журі 28-річна Вікторія Апанасенко з Чернігова. Багато хто радів за нашу землячку і пишався її перемогою, інші заздрили, злостиво обговорюючи в соцмережах особливості зовнішності Віки. Проте, даний конкурс, що не кажіть дуже престижний, а те що в цьому році саме чернігівську дівчину було визнано однією з достойніших, фактично є визнанням того, що сіверська земля дає країні справжніх красунь та розумниць!Ми поспілкувалися з Вікторією, аби дізнатися, як вона сприймає свій новий титул, чим живе, куди планує рухатися далі, торкнулися нюансів проходження самого конкурсу та того, чого варта гарна зовнішність для жінки у сучасному світі. Вікторія виявилась напрочуд приємною і відкритою співрозмовницею, проте деякі речі дівчина все ж тримає у таємниці. Які саме дізнавайтесь з інтерв’ю.

- Розкажіть, про умови відбору, скільки було подано заявок на конкурс?
- Боюсь помилитися, але мені називали цифру у 2 000. Можливо, така значна кількість заявок, пов’язана ще й з тим, що через ковід-пандемію минулого року проведення конкурсу було скасовано і титул переможниці віддали 1-й віце-міс 2019-го року - Лізі Ястремській, яка представила нашу країну у США в травні цього року, бо світовий конкурс 2020-го року також було скасовано.

- Щодо умов участі, то дівчина, яка надсилає свою анкету на сайт конкурсу має бути незаміжня, невагітна, у віці від 18 до 28-ми років, а окрім зовнішності мати за плечима певний соціальний бекграунд. Це може бути наукова, благодійна діяльність, тощо, але сучасні тренди зараз такі, що конкурс «Міс Україна Всесвіт», вже давно не тільки про красу, а орієнтований на те, щоб, у першу чергу, оцінити особистість учасниць.

- Після того, як минув строк, у який потрібно було надіслати анкети, їх перевіряло журі, а потім з учасницями, яких відібрали, особисто з кожною проводила персональне інтерв’ю Анна Філімонова - президент конкурсу «Міс Україна Всесвіт».- Які у вас параметри?
- При зрості 170 см. зараз важу 46 кг., а до конкурсу моя стала вага 49-50, я, як і всі інші дівчата-учасниці дуже схудла через стрес від репетицій і взагалі хвилювання перед такою значною подією. Інші параметри: 84-59-90.- Ви єдина дитина в родині, де навчалися після того, як закінчили нашу 27-му школу, ким працюєте?
- Перший диплом про вищу освіту (ступінь бакалавра) за напрямком соціальної роботи отримала, коли навчалася у Чернігові  Чернігівському державному інституті економіки та управління при ЧНТУ (нині НУ «Чернігівська політехніка»). Моя дипломна робота стосувалася теми насильства в сімї. В мене було декілька проєктів, стосовно цієї проблематики, ми разом з представниками поліції, відвідували родини, які опинились у складних життєвих обставинах, коли я проходила практику в Соціальній службі та проводила відповідне дослідження. А диплом магістра у 2016-му році зі спеціальності «Соціальна робота», я отримувала вже у КНУ ім. Тараса Шевченка, коли переїхала жити до столиці. Це була моя мрія вступити саме до цього вишу, адже їх викладацький склад на факультеті психології, на мою особисту думку, найсильніший в країні.

- В обох випадках це була денна форма навчання. Навчання у Києві я поєднувала з роботою у сфері моделінгу. Вставала о 4-й ранку бігла на зйомки, а потім до університету на другу зміну, і звідти виходила вже о 9-й вечора. Зауважу, що завдяки сумлінній праці та бажанню навчатися, я гарно здала іспити і вступила на  безкоштовну форму навчання і також отримувала стипендію. Мій перший диплом - червоний, а коли вчилась у столичному виші, мені не вистачило лише 2 бали, я отримала 88 балів за свою магістерську роботу, а для отримання червоного диплому потрібно не менше 90-та.

- Де проходили репетиції?

- В тому ж місці, де і проходив конкурс - Fairmont Grand Hotel Kyiv. Тривали вони тиждень, окрім репетицій, які тривали по 7-10 годин на добу, потрібно були приймати участь у різного роду заходах - лекції, бранчі і таке інше. Весь цей час за нашою поведінкою слідкували члени оргкомітету конкурсу «Міс Україна Всесвіт». Саме під час цього періоду оргкомітет визначає потенціальні ТОП-7 дівчат. Адже в ході самого конкурсу, який триває декілька годин, це зробити дуже складно. Оргкомітет звертає велику увагу на психологічний портрет дівчат, як вони тримають себе в стресових ситуаціях, які вони взагалі, як особистості, аби не було неприємних «сюрпризів» в ході самого конкурсу. До того ж, переможниця буде потім обличчям нашої країни на міжнародному рівні. Саме завдяки всім цим факторам і може сформуватися сімка фіналісток конкурсу, тому період підготовки є найвижливішим і найвідповідальнішим для кожної з дівчат. 

- Окрім того, що за нами спостерігали, тренери і лектори надавали нам психологічну підтримку. Особливо в цьому плані хотілось б відзначити нашого хореографа Ірину Дюденко, яка є незмінним хореографом всіх конкурсів «Міс Україна Всесвіт». Ваші читачі її можуть також знати по шоу «Від селянки до панянки», де вона була наставницею дівчат. Після того, як вона нам сказала, що ми маємо від сцени отримувати задоволення, а надмірне хвилювання ні до чого хорошого не призведе, ми стали почуватися менш скуто. Ірина - просто неймовірна жінка, яка своїм прикладом надихала всіх учасниць.

- Я дуже вдячна оргкомітету конкурсу «Міс Україна Всесвіт» за те, що вони постійно були уважні до нас, піклувалися про наш стан та допомагали. 

- Також хочу додати, що й з боку дівчат-учасниць я відчувала щиру підтримку і мені було дуже приємно, коли декілька з них сказали, що слідкують за мною та моєю діяльністю і вважають, мене класною.

- А дівчатам було помітно, кому надає перевагу оргкомітет під час репетицій, можливо, ви самі, як доволі досвідчена учасниця подібних конкурсів, для себе відзначили хто має отримати призові місця?
- Якщо чесно, то такого не було. Кожна з дівчат - справжня красуня і сильна особистість, кожна з них була гідна того, аби її відзначили.

- Чому ви вирішила спробувати свої сили у цьому конкурсі?
- Я відкладала подачу заявки 8 років. І весь час щось заважало, в основному те, що мені здавалось, що я не достатньо готова ні фізично ні психологічно. Перший раз відважилась подати заявку минулого року, під час ковід-пандемії, але конкурс перенесли, а цього року я вже досягла граничного віку, коли в ньому можна приймати участь. І тоді дві мої найкращі подруги, з однією я дружу 14 років, з іншою 4 (вони не зі сфери моделінгу) практично вмовили мене наважитись на цей крок. А ви б чули та бачили, як вони мене підтримували у залі. Я їм дуже, дуже вдячна за це!- До речі, щодо подруг, ви вірите у жіночу дружбу?
- Я вважаю, що дружба це така річ, яка не про гендер, я не ділю друзів на жінок та чоловіків. Якщо в твоє життя приходить людина, з якою тобі цікаво, яка мислить схоже з тобою, яка з тобою поряд не тільки в радості, а і в горі підтримає, то це потім переростає у дружбу. І я дуже рада, що мені щастить на позитивних і добрих людей.

- Що ви відчули, коли після того, як вдвох вийшли на сцену з Анною Неплях назвали головною переможницею не вас, а її?
- Була дуже рада за неї, адже ми хоч і не близькі, але знайомі вже 4 роки в Інстаграмі, і я вважаю, що вона гідна цього титиулу. Стосовно ж себе, скажу так: все, що з нами відбувається - трапляється вчасно і саме так, як і повинно бути. Я вважаю, свій титул також дуже престижним, адже 1-ша віце-міс - це права рука міс, і в разі непередбачуваних обставин вона має представляти країну на всесвітньому конкурсі. А так було вже 2 рази (приклад Лізи Ястремської та Анни Андрес і Діани Гаркуші - прим.авт.).

- Насправді, після цього конкурсу, хоча вже й пару днів пройшло, я до цих пір не вірю, що саме мене обрали першою віце-міс. Збулась - моя дитяча мрія. І ще зрозуміла для себе, що нарешті прийняла себе повністю, якась впевненість з’явилась, якої раніше не було. - Який тур для вас був найскладнішими?
- Для всіх, в тому числі і для мене -  дефіле, бо у всіх ноги були стерті в кров від постійних репетицій. 

- Хто вас перший привітав?

- Наживо мої три найближчі подруги, які були в залі. Вони підійшли до мене одразу, як мені вручили корону, а вже коли я взяла свій телефон, то - це були батьки. Вони не змогли приїхати в Київ, тож дивилися трансляцію шоу - онлайн і дуже вболівали за мене.

- Де зараз живете, чим займаєтесь?
- Живу у Києві. Планую приступити у найближчий час до навчання, адже окрім титулу 1-ї віце-міс я отримала звання "Miss Women's Empowerment" від Анастасії Дьякової, а це дає мені право на навчання у Harvard Kennedy School Women’s Network Ukraine за менторською програмою для жінок. Цю програму і можливість вчитися на ній започаткували українські випускниці навчальних програм університетів Harvard. 

- Також я працюю, вже 12 років у моделінгу, з хобі це пероросло у роботу.

- Чи були у вас закордонні модельні контракти?
- Денна форма навчання не дозволяла мені працювати за кордоном. Контракт, як правило, триває декілька місяців, тож потрібно було обирати: робота чи навчання. Не дивлячись на це, я будувала досить успішну модельну кар'єру в Україні. 

- А де любите відпочивати, куди їздили цього року?
- Цього року, встигла відпочити. Збулася моя мрія - я побувала в Ісландії і це поки що найкрасивіше місце у світі, яке я бачила, там мене постійно переслідувало відчуття, наче я знаходжуся на іншій планеті. Якщо ж брати саме улюблене місце - то це країна Італія. Першого разу я туди потрапила для фотосесії бренду весільних суконь, це було на острові Капрі. І окрім того, що країна сама по собі дуже красива, то мене вразили люди. Вони такі щирі ці італійці, до мене просто на вулиці підходили не тільки чоловіки, а й жінки і казали: «Боже, дівчина, яка ж ви гарна!» і при цьому посміхалися. В Україні важко уявити, щоб незнайома людина тобі просто посеред вулиці від душі таке сказала, хотілося, щоб наші люди були більше схожі на італійців, не боялися проявляти почуття і казати приємні слова одне одному.

Відео та фото з подорожі Вікторії до Ісландії


- У вас в Інстаграмі майже 200 тисяч підписників, чи часто пишуть чоловіки з пропозиціями піти на побачення, а може ваше серце вже зайняте?
- Про особисте не розповідаю, - зупиняє провокативне запитання Вікторія. - Проте зазначу, що так, пишуть, як мабуть і будь-якій жінці, зараз, взагалі історії знайомств людей проходять частіше саме через соцмережі, а не офлайн.

- Скільки сил та часу у вас займає так виглядати? Чи, як казали наші коментатори - це ж просто гени, вдягнула гарне плаття - і вже красуня.
- Звичайно гени відіграють важливу роль, але зауважу що багато людей, дивлячись на красиві рекламні фото, навіть не замислюються над тим, яка важка праця за цим стоїть. На шкіру та волосся моделей йде колосальне навантаження від різного роду косметичних засобів і аби підтримувати зовнішність у гарному стані треба докладати багато зусиль. Тож за волоссям і шкірою я слідкую, постійно роблю відповідні салонні відновлювальні процедури. Також, робота моделі стресова, наприклад, зйомки можуть тривати і по 20 годин на добу, аби замовник отримав у фіналі потрібний йому кадр. І йому неважливо, який в тебе настрій сьогодні, чи ти втомилася, чи ти зголодніла, якщо у тебе якісь особисті проблеми, це ні в якому разі не можна показувати на камеру.- Як ви харчуєтесь, чи відвідуєте спортзал, чи є ви веганкою?

- М’ясо вживаю, але разом з тим стараюсь харчуватися корисними для здоров’я продуктами, проте іноді дозволяю їсти все, що душа забажає. Спортзал відвідую регулярно. Мій типовий сніданок починається з кави, без неї я не уявляю свого життя, також це можуть бути тости з авокадо та яйця у будь-якому вигляді. Готую і купую продукти сама.- Який ваш улюблений стиль одягу, на фото в Інстаграм виглядаєте дуже витончено, а можете в житті піти до магазину у піжамі, кросівках та без зачіски?
- Я просто обожнюю сукні та туфлі-човники на підборах, в мене є вони всіх можливих кольорів. Щодо брендів одягу, то дуже подобаються вітчизняні дизайнери, їх багато талановитих. Мій стиль одягу можна охарактеризувати, як класичний та елегантний.- У вас є домашній улюбленець?
- Дуже б хотіла мати такого, але через те, що орендую квартиру, це неможливо - власник помешкання проти.

- Але ж ви така красуня, могли б «натиснути» на власника та розчулити його...
- Я ніколи не використовую свою зовнішність для маніпуляцій людьми, та й взагалі не люблю на когось тиснути, якщо доросла людина проти чогось, чи чогось не бажає - то це її свідомий вибір. Коли буде власне житло, то тоді наважусь на цей крок. А взагалі, краса це така собі швидкоплинна річ, сьогодні вона є - а завтра немає, тож для кожної людини головне - це мати внутрішній стрижень, духовність та наповненість. Краса сама по собі нічого не варта. Навіть, якщо брати такі випадки, коли жінки, використовуючи свою вроду, аби здобути якісь посади чи певні преференції, то якщо нема таланту і професіоналізму людина там довго не протримається, адже за одну лише красу тебе цінувати та поважати ніхто не буде, - філософськи зазначає пані Вікторія.

- Також, я дуже тішуся тим, що світ моди став толерантнішим до людей так званої нестандартної зовнішності, вік моделей, коли вони можуть працювати - збільшився. Раніше подіуми та обкладинки журналів обирали іконами стилю лише молодих та хворобливо худих, а тепер існує таке поняття, як боді-позитив, а в рекламних компаніях все частіше зустрічаються люди похилого віку та моделі з пишними формами. Все це впливає, в тому числі, на свідомість і впевненість у собі людей, а особливо підлітків. І це класно.

- Як часто буваєте у Чернігові?
- Стараюсь 2-3 рази на місяць відвідувати своїх батьків та бабусю з дідусем, які там мешкають. Хоча, хотілося б бачитися з ними значно частіше.

- Чи є у вас мрія?

- Хоч, я і не забобонна людина, але вірю у приказку «Хочеш насмішити Бога - розкажи йому про свої плани». Тож, так певні мрії і плани, звичайно є, але хочу притримати їх при собі, поки вони не збулися.

Gorod.cn.ua, фото і Інстаграм-сторінки Вікторії Апанасенко та журналу TOUCH magazine

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Апанасенко, конкурс, краса, титул, «Міс Україна Всесвіт 2021»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект