• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Школяр з Корюківки, який помер від коронавірусу страждав від надлишкової ваги та міопатії


Радио

Школяр з Корюківки, який помер від коронавірусу страждав від надлишкової ваги та міопатії

 

Лікарка-педіатр Корюківської ЦРЛ Алла Романівська повідомила, що ввечері у суботу, 16 жовтня, у вкрай тяжкому стані хлопчик поступив у приймальне відділення райлікарні. Йому зробили швидкий тест, який підтвердив наявність коронавірусу, і терміново доправили в обласну дитячу лікарню, де за два дні 15-річний школяр помер.Медична директорка Центру сімейної медицини Любов Товстоног
повідомила, що хлопчик мав супутні захворювання, але з приводу останнього нездужання на прийом до лікарів-педіатрів не звертався.

Лікарка зазначає: раніше, під час другої та третьої хвиль пандемії, діти практично не хворіли на ковід, а зараз ситуація змінилася. Якщо протягом вересня занедужало семеро дітей, то тільки за 18 днів жовтня — 27.

Інфікуються діти всіх вікових груп: і дошкільнята, і школярі. Наразі найбільше недужих, за словами Любові Петрівни, у четвертій міській школі. У більшості випадків захворювання починається з сімейних контактів. Госпіталізованих дітей серед хворих на ковід немає.

Любов Товстоног зазначає, що у дітей, які не мають хронічних недуг, зазвичай коронавірус протікає у легкій формі, на відміну від дітей з інвалідністю та тих, хто має хронічні захворювання. Ця категорія якраз ризикує важко перенести коронавірус.

Лікарка вважає, що питання вакцинації дітей від коронавірусу незабаром набуде більшої актуальності. На її думку, першочергово щепити необхідно саме дітей з інвалідністю та хронічними недугами, бо для них це стане питанням життя та смерті.

З власних джерел редакції відомо, що п’ятнадцятирічний школяр був учнем 9-Б класу Корюківської школи № 4. Він з родини переселенців з Донеччини. У 2014 році разом з мамою та тіткою прибув у Корюківку з Красногорівки.

У Корюківці хлопчик пішов до другого класу. Здобував освіту в інклюзивній формі, а починаючи з минулого року — індивідуальній. У закладі востаннє був на уроках у вівторок, 12 жовтня, займався з учителями в медіатеці. Мама, яка працює на щоденному ринку, виховувала сина сама.

Завідувач інфекційного відділення дитячої обласної лікарні Андрій Мороз повідомив Суспільному, що перебіг хвороби був дуже тяжкий. У хлопчика були фонові захворювання супровідні: як ожиріння, надлишок ваги високий, плюс була вроджена міопатія, з якою він спостерігався. Це – слабкість м'язів грудної клітини, верхнього плечового поясу, також кардіоміопатія. Все це і є провокуючі фактори.

Джерело: сайт «Сусіди Сіті» та «Суспільне Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, школяр, помер

Добавить в:
 
 


Центр Комплект