Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рибка стала “золотою”: в Україні збільшили штрафи за незаконний вилов риби

Радио

Рибка стала “золотою”: в Україні збільшили штрафи за незаконний вилов риби

 

В Україні збільшили такси за незаконний вилов риби. Відтепер за перевищення встановленої норми (3 кг на людину), за один екземпляр карася сріблястого доведеться заплатити у 93 рази більше, ніж торік -1581 грн.Хтось рибу ловить заради задоволення, а хтось займається цим професійно. 20-річний чернігівець Богдан Галенок правила вилову риби знає як ніхто інший, адже давно бере участь у змаганнях з риболовлі. Головний критерій для спортсменів – добровільно повертати спійману рибу до водойми. Щодо підвищення такс на незаконний вилов риби має свою думку. Каже, неодноразово й сам помічав правопорушників.


Такси за незаконний вилов риби не переглядалися близько 10 років. Збільшення їх розмірів відбулося за ініціативи державного агентства меліорації та рибного господарства. Рішення підтримав Кабінет міністрів України під час свого засідання, 6 жовтня.

Масовий незаконний вилов, неконтрольоване забруднення водойм ведуть до радикального зменшення здатності риб до відтворення, що в деяких випадках означає їх повне знищення.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штрафи, рибалка

Добавить в: