• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Школярі Чернігівщини з 18 жовтня йдуть на дострокові тижневі канікули


Школярі Чернігівщини з 18 жовтня йдуть на дострокові тижневі канікули

 

Школярі з Ніжина, Новгорода-Сіверського, а також Сосницької гімназії з наступного понеділка, 18 жовтня, йдуть на дострокові тижневі канікули. Інформацію Суспільному підтвердили у відповідних органах місцевого самоврядування.За словами міського голови Ніжина Олександра Кодоли, причини — ріст захворюваності на коронавірус та відсутність опалення у школах, які мають індивідуальні котельні. Після дострокових канікул школярі Ніжина ще на тиждень підуть на планові осінні. Повернуться на навчання 1 листопада.

За два тижні, каже Олександр Кодола, сподіваються на зниження кількості хворих на коронавірус та врегулювання питання з отриманням лімітів газу.

В обласному центрі школярі навчатимуться у звичайному режимі, сказала заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна. Не йтимуть на дострокові канікули і в Корюківській тергромаді.

Нагадаємо, на цьому тижні Міністерство освіти і науки рекомендувало школам піти на канікули через зростання хворих на коронавірус. Про це під час брифінгу повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: канікули, Ніжин, Сосниця, Кодола

Добавить в:
 
 


Центр Комплект