• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На що слід звернути увагу при виборі вікон


На що слід звернути увагу при виборі вікон

 

Металопластикові вікна вже давно перейшли з розряду розкоші в розряд необхідності. Вони прекрасно захищають від холоду, зайвих звуків з вулиці, довго служать. А ще зараз є можливість обрати нестандартне кругле вікно від Viknaroff, яке відразу змінить дизайн вашого приміщення. Також круглі вікна є зручними та надійними. На що ж звернути увагу при виборі вікон? Читайте далі.

Сертифікат якості

Кожен виробник, який виходить на ринок в нашій країні зобов'язаний підтвердити, що його товар відповідає прийнятим стандартам. Саме тому у хороших постачальників завжди є сертифікат відповідності якості стандартам, затвердженим у державі. Не соромтеся попросити Viknaroff продемонструвати його Вам!

Віконний профіль

Найоптимальнішим і найбільш поширеним є профіль з ПВХ. Він не жовтіє з плином часу, забезпечує максимальну шумо- і теплоізоляцію, не деформується під впливом факторів зовнішнього середовища. У всіх брендів, які виробляють віконні профілю, є власні елементи маркування – саме вони допоможуть відрізнити підробку від оригіналу.

Кількість камер слід вибирати, виходячи з того, в якому кліматичному поясі Ви живете. Для житлових приміщень рекомендується використовувати не менше, ніж трикамерні склопакети.

Перевіряйте фурнітуру

Ще до замовлення металопластикових вікон рекомендується перевіряти, наскільки плавно і швидко працює фурнітура. Переконайтеся в тому, що вона не заїдає, спрацьовує в усіх випадках. Пам'ятайте, що вікна з хорошою фурнітурою не можуть коштувати дешево: якісні механізми виробляють з зносостійких сплавів, що не зносяться навіть через 10 років.

Вибирайте правильні склопакети

Склопакет – це система, що складається з листів скла і повітряного прошарку, який знаходиться всередині. Вибирайте склопакети з товщиною скла не менше 4 мм. Краще брати як мінімум 2-х камерний або 3-х камерний склопакет, щоб мати надійний захист від холоду і звуків ззовні.

Зверніть увагу на триплексні скла, у яких є додаткові прошарки, що перешкоджають утворенню небезпечних осколків у разі пошкодження скла.

Перевірте ущільнювачі

Кожен склопакет в області з'єднання з профілем герметизований за допомогою каучукової стрічки. Під час огляду металопластикового вікна переконайтеся, що він ніде не стирчить назовні, надійно ізолюючи один від одного склопакет і віконний профіль.

Нехай ці поради допоможуть Вам почувати себе більш впевнено при виборі металопластикових вікон.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект