• Брухт ДальнобойСервис


Надзвичайний стан у Прилуках

 

12 жовтня Прилуцька міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо запровадження у Прилуках надзвичайного стану. Причина - неможливість початку опалювального сезону в 13-ти закладах бюджетної сфери через відсутність для них природнього газу.Комісія діяла за процедурою ухваленою за результатами селекторної наради, яку 8-го жовтня провів профільний міністр за участі голови НАК НафтоГазу. За умови оголошення надзвичайного стану останні забезпечать місту необхідні ліміти на блакитне паливо.

У Прилуках проблеми із отриманням газу для початку опалювального сезону виникли в 13-ти бюджетних установах: КСН №5, №2, гімназія №1, Прилуцький фаховий медичний коледж, Прилуцькиї професійний ліцей, КП "ПТВП", Прилуцький територіальний центр соціального обслуговування, Прилуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Прилуцький краєзнавчий музей, Прилуцька міська центральна бібліотека, Прилуцька центральна міська лікарня, Прилуцька міська дитяча лікарня.

Зазначені заклади бюджетної сфери мають окремі газові котельні чи то побутові котли і тому мають закуповувати газ для опалення приміщень самостійно.

Після ухвалення рішення про надзвичайний стан міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поставку блакитного палива має забезпечити НАК НафтоГаз.

Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, газ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект