• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З молотка пішов Новоборовицький спиртзавод

З молотка пішов Новоборовицький спиртзавод

 

Староста Анатолій Сірий сподіваеться, що сотня людей не втратить роботу через продаж спиртзаводу. Його початкова ціна під час торгів зросла втричі: з 19 мільйонів до 60.1 жовтня з молотка пішов Новоборовицький спиртзавод (Сновщина). Стартова ціна — трохи більше 19 мільйонів гривень. Найбільша запропонована — трохи більше 60 мільйонів. На торгах було три столичних учасники: TOB «Технокомплектсервіс» (запропонували найбільше), TOB «Сучасна комерційна нерухомість» (хотіли купити за 23 з половиною мільйона), TOB «РесурсПромЗахід» (23 мільйони 495 тисяч).

Станом на 5 жовтня, договір про купівлю-продаж ще не підписаний. Але це справа часу.

Майно Новоборовицького спиртзаводу «розкидане» у самих Нових Боровичах, у Камці. Перелік складається з 477 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Спиртзавод офіційно працює. Виконуючий обов’язки керівника — Василь Базалінський.


— Сьогодні завод забезпечує робочими місцями сотню жителів Нових Боровичів та навколишніх сіл, — коментує Анатолій Сірий, староста Новоборовицького старостинського округу. — Це в нас найпотужніше підприємство. Майно в нормальному робочому стані. Продукція, певно, хороша, коли «Хортиця» у них закуповується. Хотілось би, щоб усе, що є зараз, було збережене. І співпраця з нами також. Спиртзавод допомагав за потреби і транспортом, і ремонтом.

— Як місцеві реагують на продаж?

— А ніхто ж з рупором не стоїть і не кричить про приватизацію. Поки все спокійно, — говорить Анатолій Олександрович.

Раптом хотіли купити собі спиртзавод і прошляпили з Ново-боровицьким, є шанс придбати інший, неподалік. На Городнянщині виставлений на приватизацію Ковальовський завод (Тупичів). Початкова вартість — 14 мільйонів 812 тисяч гривень. Аукціон призначений на 11 жовтня.

"ВісникЧ" №40 (1847) від 7 жовтня 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: cпиртзавод, Сновщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект