Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олімпійська алея з 27-ми білих верб з’явилася в Чернігові

Олімпійська алея з 27-ми білих верб з’явилася в Чернігові

 

Олімпійська алея з 27 білих верб відтепер прикрашатиме Золотий берег у Чернігові. 8 жовтня її висадили на честь святкування 30-ї річниці від дня створення Національного олімпійського комітету України та 20-ої – обласного відділення НОКу.

В цей день презентували різні види спорту – дзюдо, стрільбу з луку, волейбол, мініфутбол, художню гімнастику та інші. Одночасно проходили міні-турніри. Зазначимо, святкувати визначні дати представники олімпійського комітету на Чернігівщині почали ще місяць тому.

На початку свята державний прапор України піднімали бронзова призерка зимових Олімпійських ігор 1994 року Валентина Цербе-Несина та учасник літніх Олімпійських ігор 2016-го Дмитро Митрофанов.

На свято прийшли ветерани спорту, тренери, вихованці спортивних шкіл міста та керівники регіональних відділень НОК України, представники влади. Серед почесних гостей – президент НОК України Сергій Бубка.

Гостей свята запросили на олімпійську розминку, розроблену бронзовою призеркою літніх Олімпійських ігор Анною Бессоновою, та на символічний забіг «Олімпійська миля».

Разом з чернігівцями на старт вийшов і почесний гість, Президент НОК України Сергій Бубка. Чемпіон Європи та світу, 35-разовий світовий рекордсмен, Олімпійський чемпіон.

У рамках святкування відбулося нагородження відзнаками НОК України і почесними грамотами. Подарунки вручили й переможцям міні-турнірів, які проходили цього дня. А поблизу Олімпійської алеї з’явилася стела з GR кодом, за допомогою якого через смартфон усі бажаючі можуть дізнатися змістовну інформацію про олімпійський рух.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: верби, пляж

Добавить в: