• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В молодіжному театрі презентували виставку реквізиту


Радио

В молодіжному театрі презентували виставку реквізиту

 

У Чернігівському обласному молодіжному театрі представили експозицію реквізиту, який досі глядачі бачили лише на сцені. Цю подію самі театрали називають «художньою імпрезою», а підготували її спеціально до Дня художника.

Скільки всього предметів представлено навіть самі організатори сказати точно не можуть. Хотіли показати якомога більше – тож до уваги гостей представлені не лише реквізит, а й інсталяції та картини. У театрі кажуть: головна мета виставки – привідкрити відвідувачам хоча б деякі таємниці залаштунків.

Ці кораблики, до слова, нещодавно можна було побачити у виставі «Кассандра». Це роботи художника-декоратора Кирила Биша. За його словами, багато уваги приділив саме підбору матеріалу.


Деякий реквізит звідси заберуть, адже він буде задіяний у виставі, але деякі експонати залишать для того, щоб глядачі могли їх роздивитися поближче. Експозиція триватиме до кінця місяця.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр, виставка, реквізит

Добавить в:
 
 


Центр Комплект