Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Усіх шістьох обвинувачених у справі наркоцентру в Чернігові відпустили під домашній арешт

Усіх шістьох обвинувачених у справі наркоцентру в Чернігові відпустили під домашній арешт

 

Близько сотні людей зібралися біля входу в Деснянський райсуд Чернігова о пів на десяту 6 жовтня. Просять пустити їх на перше засідання у справі наркоцентру.

Нікого, окрім близьких родичів і журналістів, до зали суду не пускають, через посилення карантинних заходів. На лаві підсудних – шестеро: пастор та волонтери реабілітаційного центру алко- та наркозалежних. Їх обвинувачують у незаконному утриманні людей.

Читайте також матеріали про цю справу:

Под Новозаводским судом митингуют в поддержку учредителей реабцентра для наркозависимых

Может ли наркоман сам «слезть с иглы»?

Ще двом організаторам реабілітаційного центру для наркозалежних оголосили про підозру


Потерпілих у справі троє. Зі слів прокурора, на них здійснювався психологічний тиск, вони не могли самостійно залишати центр, це порушило їх право на пересування. Двоє пацієнтів центру подали цивільні позови. Просять по 50 тисяч гривень моральної шкоди за незаконне утримання в реабілітаційному центрі. Обвинувачені не визнають ані власної вини, ані вимог щодо матеріальної компенсації.

Під час допиту потерпілих журналістів просять покинути залу суду. Допитують їх близько трьох годин. Опісля ЗМІ пускають на продовження засідання. Адвокат обвинувачених Ігор Ейсмонт просить змінити усім запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

Представники церкви “Добрих змін” Геннадій Мохненко та Альберт Хомяк, які приїхали на засідання з Маріуполя, просять взяти обвинувачених на поруки.

Усіх шістьох обвинувачених відпустили під домашній арешт з 23.00 до 06.00. Наступне засідання у справі відбудеться 5 листопада, на ньому допитуватимуть свідків.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Хмиров, Садах, Соловьйов, наркозалежні, реабцентр, Ейсмонт, Мохненко

Добавить в: