• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зеленський: за програмою «Велике будівництво» уже відкрито 215 сучасних садочків і шкіл. ВІДЕО


Зеленський: за програмою «Велике будівництво» уже відкрито 215 сучасних садочків і шкіл. ВІДЕО

 

АКТУАЛЬНО З моменту запуску інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Україні уже відкрито 215 сучасних шкіл та садочків.

Про це йдеться у відео, опублікованому на офіційному Instagram-каналі голови держави.«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною в сучасному світі, має визнавати освіту та науку своїми дійсно стратегічними пріоритетними сферами. І в кожній з них держава має забезпечити кілька важливих, ключових умов», - говорить Володимир Зеленський на відео.

За його словами, одне з них – створення доступної, безпечної, комфортної та безбар’єрної освітньої інфраструктури.«215 шкіл та садочків реконструйовано та побудовано у межах програми «Велике будівництво». І це лише початок», - запевнив президент.

Як повідомлялось, Володимир Зеленський також дав старт реконструкції та модернізації обласних клінічних і дитячих лікарень за програмою «Велике будівництво». За словами голови держави, вони мають відповідати рівню провідних європейських клінік.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реконструкція, школа, дитсадок, Велике будівництво, Володимир Зеленський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект