• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко наказав не допускати до роботи невакцинованих працівників комунальних підприємств та структурних підрозділів


Радио

Атрошенко наказав не допускати до роботи невакцинованих працівників комунальних підприємств та структурних підрозділів

 

Сьогоднішня розширена нарада із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради традиційно почалась з доповіді очільника 2-ї міської лікарні Владислава Кухаря.
Медик доповів, що спостерігається збільшення кількості захворюваності на ковід-19. При цьому стаціонарне лікування отримують - 174 особи, з них 127 на кисневій підтримці, 7 - потребують штучної вентиляції легень. Загальна кількість захворілих по місту - 569 осіб
З 3-го жовтня 3-я міська лікарня запрацювала, як ковідна і там організовано 70 ліжок для пацієнтів з коронавірусом. При цьому у Чернігові 8 дітей хворіють на ковід-19 (вік від 6 до 12 років), 4 з них в лікарні, інші лікуються амбулаторно, у всіх перебіг хвороби легкий.
Владислав Кухар зазначив, що хоча кількість пацієнтів за вересень нинішнього року, у порівнянні з минулим менша, проте перебіг хвороби став тяжкішим і пацієнтів, що потребують кисневої підтримки значно збільшилась, у вересні 2020-го таких було 27, у вересні року нинішнього - 121.

Не додалось пацієнтів, які мають щеплення, відповідно до статистики лише одна жінка потрапляла до лікарні, яка мале щеплення від ковіду вакциною Пфайзер і в неї хвороба проходила без ускладнень.

По місту першою дозою вакциновано 59 027 осіб. 44 729 отримало 2 дози більше, а це означає, що 20% містян мають вакцинацію.

В середньому 200-300 осіб отримують вакцину на день у центрах вакцинації, медзакладах і так далі.
Черг не спостерігається, більшість вакцинується в режимі живої черги, а не за попереднім записом.
При цьому кожного дня працює 3 центри вакцинації, на вихідних до них підключається ще один. Графік роботи центрів на цьому тижні читайте за посиланням.

На запитання мера, чи є потреба у збільшенні кількості центрів масової вакцинації Кухар відповів, що їх вистачає.
- Що треба робить, щоб більше вакцинувались люди?, - запитав Атрошенко

- Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко сказав, що розробляється документ, який буде визначати категорії людей, що підлягають вакцинації. В іншому випадку їх планують відсторонити від їх обов’язків. Європейський суд з прав людини не заперечує проти того, що є певні категорії населення, які повинні вакцинуватися обов’язково, - відповів на це Кухар.

Після цього Атрошенко почав ознайомлюватися зі статистикою вакцинованих по структурним підрозділам міськради та комунальним підприємствам і цифри по більшості з них - його не задовольнили. Мер наказав своєму заступнику з питань діяльності виконавчих органів ради Сергію Фесенку підготувати наказ, згідно з яким на підприємствах та структурних підрозділах Чернігівської міськради, де нема достатньої кількості вакцинованих осіб працівники, включаючи керівників мусять надавати при приході на роботу, або негативні результати ПЛР-тесту (вартість близько 600 грн.) кожні 72 години, або довідку про те, що вони перехворіли на ковід менше ніж півроку тому.
Під «роздачу» потрапили юридичний відділ міськради, управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради (лише 1 із 10 вакциновані), управління адміністративних послуг, відділ кадрової роботи міськради (1 із 6 вакциновані) Департамент соціальної політики Чернігівської міської ради, фінансове управління, Управління архітектури та містобудування, фонд комунального майна (вакциновано 3 людини з 12-ти), КП Чернігів водоканал, Чернігівське тролейбусне управління, КП «Зеленбуд», КП «Будинок книги», КП «Парковка та ринок» (7 вакцинованих осіб з 45-ти) КП "Новозаводське", ЖЕК-13, ЖЕК-10, Центральний парк культури та відпочинку, КП «Мунварта», КП «Міськсвітло», КП «Палац культури» (23 з 83 вакциновано, тобто 28%).

Але були такі, кого мер похвалив: комунальне телебачення «Новий Чернігів» та заклади культури, також сказав, що можна не чіпати КП "СПЕЦКОМБІНАТ КПО" - в них кількість вакцинованих близька до норми, та КП «Деснянське» - у них майже 56%.

Також мер повідомив, що чернігівські освітяни мають значні успіхи в плані вакцинації. По закладам середньої шкільної освіти відсоток вакцинованих становить 82.1% (2400 вакцинованих з 3 073 осіб), працівники дошкільної освіти вакциновані на 82.2%

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект