• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як у Седнівському ліцеї День учителя святкували


Як у Седнівському ліцеї День учителя святкували

 

ЦІКАВО Щороку перша неділя жовтня – день сповнений квітами та словами вдячності для педагогів. День учителя відсвяткували і в Седнівському ліцеї. Традиційно для своїх наставників діти підготували концерт. А було там все: і пісні, і танці, і відео-звернення, і жартівливі вірші про нелегку учительську долю, і побажання від колег.

«Дуже приємно отримувати вітання і від нинішніх учнів, і від випускників. Цінно, що седнівських освітян поважають в громаді та за її межами. Щоразу на свято до ліцею приїздять гості», - ділиться вчителька англійської мови Вікторія Сапожнікова.З подарунками, а це ноутбук в учительську та солодкий презент кожному педагогу, і щирими словами завітав на гостину депутат Чернігівської обласної ради Віталій Свириденко.

«Щоразу, відвідуючи Седнівську громаду, не можу оминути увагою місцеву школу. Краса будівлі і прилеглої території, оформлення класів і коридорів вражає. У цьому заслуга і колективу, і колишнього директора Валерія Іванова», – акцентує Віталій Свириденко. – Важливо, що рівень освіти тут теж достойний, про що свідчить конкурентність учнів на районних та обласних предметних олімпіадах».Спілкуючись з педагогами, депутат обласної ради наголосив, що робитиме все можливе, аби допомогти Седнівській громаді розвиватися. Адже лише за умови розбудови громади, можливі інвестиції в освіту.
«Віталій Свириденко звертався до нас і перед Першим вересня. Тоді допомогли йому визначитися з подарунками для кількох багатодітних родин громади. До старту навчального року сім’ї, які виховують кількох школярів, отримали ноутбуки. А це, за умов дистанційного навчання, першочергова річ», - зауважує директорка Седнівського ліцею Тетяна Ясочко.

Сама ж пані Тетяна теж відсвяткувала День вчителя в новому колективі, адже очолила заклад тільки цього року. Директорка подякувала за теплий прийом у шкільну родину та зауважила, що планів має багато, однак впевнена, що з такими колегами та друзями все вдасться.

Михайло Підгайний 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект