Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З убитим Артуром Єрохіним попрощаються 4 жовтня

З убитим Артуром Єрохіним попрощаються 4 жовтня

 

Як наш сайт повідомляв раніше у ніч з 1 на 2 жовтня біля супермаркету "АТБ" у мікрорайоні Масани було скоєно напад на двох поліцейських компанією молодих людей. На момент інциденту обидва поліцейських перебували у відпустці та були у цивільному одязі. Поліція затримала шістьох молодиків, які можуть бути причетні до події.

Один з постраждалих помер на місці - 30-річний Єрохін Артур Андрійович, в нього залишилась дружина Вероніка і 2 дітей - син Святослав і дочка Кароліна.

Згідно з даними декларації Артура він був старший оперуповноважений відділу боротьби злочинів повязаними з торгівлею людьми.

"Ты подарил самое большое БОГАТСТВО … Этих прекрасных, золотых два сердечка ❤️💙 Я все выдержу !! Я сильная!!! Честно !!!! Я обещаю !!! Все ради них !!!!Мы не забудем тебя НИКОГДА !!! Ты рядом будешь .. я знаю ..я верю … ты будешь с небес нам помогать. Наш ангел…. Настоящие отцы в наше время-это все таки редкость", - написала на своїй сторінці у Фейсбуку дружина Артура Єрохіна

Близькі родини сповістили у Фейсбуку, що 04.10.2021 о 13.30 годині відбудеться прощання з Єрохіним Артуром Андрійовичем в морзі м.Чернігова по вул.Пирогово 16 та подальший похорон о 14:30 годині у церкві біля кладовища Яцево. О 16:00 годині відбудеться поминальний обід в кафе «Кабріолет» по вул. Громадська 39.Сусідка батьків Артура Єрохіна Ніна Чунту з села Колодисте Уманського району Черкаської області розповіла, про те, що звістка про смерть поліцейського потрясла всіх односельчан.

- Моя дочка вчилася в школі разом з Артуром в старших класах, його батьки Андрій і Віра переїхали сюди, коли Артур був підлітком. Це дуже працьовита і добра сім'я. Артур - не єдина дитина в родині, у нього ще є молодша сестра Анжеліка, вона зараз живе за кордоном.

- Він ще в школі вів себе, як дорослий, розумний був хлопчик, дуже відповідальний, привітний, і коли виріс, як приїжджав сюди, кожен раз при зустрічі спитає: "Тітка Ніна, як ви, як ваші родичі? Я вас так давно не бачив.".

- Хоч Андрій і усиновив Артура, але душі в ньому не чаяв, прищепив з дитинства повагу до людей, - розповідає Ніна. - Мама їх виховувала в строгості.

- Мама Артура - найсправжнісінька трудівниця, як і її чоловік, у неї своя бригада, вони допомагають по селах обробляти людям городи. Більшість родичів цієї сім'ї з боку Андрія живуть в Умані.


- Останній раз бачила Артура, днів 5 назад, коли він приїжджав до батьків, будучи у відпустці. Він завжди малюків брав з собою, вони, якщо не помиляюся - погодки. Коли були маленькі - він завжди з колясочкою, як виросли, з рук їх не спускав, і до сусідських дітей теж дуже добре ставився.

- Батькам допомагав і з городом і взагалі по господарству, без діла у них в гостях не сидів.

- На той момент, коли ми дізналися про те, що сталося, батько Артура був у рейсі, він далекобійник, часто буває за кордоном, а мама так кричала у себе в будинку, у неї ж з близьких теж майже нікого немає - брат і сестра померли. Вона поїхала до Чернігова вчора, якраз приїхав знайомий з Одеси і повіз її на своїй машині.

- Знаю, що Артур навчався в Чернігові, одружився у вашому місті і поступив на роботу в поліцію.

- У нас все село ридає, всі його любили, так як це був не якийсь там дурачок, алкоголік, а дійсно рідкісної душі людина, міцний сім'янин. Ніколи не пригадую, щоб він ніс задирав, через те, що в поліції працює, адже серед представників цієї професії, за моїми спостереженнями, дуже багато хамів і недобрих людей, або щоб виявляв зарозумілість до односельців, завжди привітний, завжди з посмішкою. І через це дуже прикро, що такої людини не стало. А як відео те подивилися, де вони його вбивають, то взагалі слів немає.

- Хочеться запитати того, хлопця, що руки закривавлені в камеру показував: «Як він їх до свого рота буде все життя підносити, коли їстиме хліб? Як він взагалі прийшов до свого дому і ліг спати? » - Ну, добре б побилися, з'ясували стосунки, але добивати по голові лежачих ... Звірі, якісь, а не люди. Артур це був дійсно людина, яка була гідна жити далі, а не втратити життя, через якихось виродків, - резюмує свою думку про те, що сталося Ніна Чунту.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Єрохін, вбивство

Добавить в: