• Брухт ДальнобойСервис


Купили квартиру лікарці

 

У Сосницькій громаді почала діяти затверджена 15 вересня Програма з підготовки лікарів-слеціапістів КНП «Сосницька лікарня» на 2021 рік.

— Із лікарем приймального відділення Олексієм Бушаєм підписано договір щодо отримання ним іншої спеціалізації (анестезіолога — розповів генеральний директор лікарні Олег Максименко. — Олексій Анатолійович уже навчається в Києві.

Вартість навчання (32 400 грн), згідно з Програмою, компенсує місцевий бюджет. Це — один із варіантів забезпечення медичного закладу кадрами. На сьогодні, за словами гендиректора, лікарні потрібні хірург, гінеколог, терапевти, педіатр. На перспективу — і лікарі інших спеціалізацій, адже близько 70% нинішніх фахівців по 60 і більше років.

«Новеньким» обіцяють одразу видати підйомні (до 10 мінімальних зарплат) і квартиру — максимум через рік.

Дерматолог Катерина Собчук чекала обіцяного із цьогорічного січня. І вже на святкуванні Дня Сосниці (11 вересня) отримала ключі від 2-кімнатної квартири.
— Житло вартістю понад 500 тисяч гривень було придбане за рахунок благодійного фонду КНП, — продовжує Олег Іванович.

Кошти на квартиру лікарці зібрали підприємці, аграрії, заможні земляки і пересічні мешканці громади.

Із позитивних змін, що вже відбулися, в лікарні називають ремонт аварійної стіни, з очікуваних — придбання цифрового рентгенапарата, який має з’явитися в закладі до кінця нинішнього року.

Джерело: газета "ГАРТ" №40 (3052) від 30 вересня 2021, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосницька, лікарня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект