• Брухт ДальнобойСервис


«Малюк» затягнув майже на 2 кіло!

 

Цього року завдяки рясним дощам грибів на Чернігівщині хоч відбавляй. І малих, і великих. Традиційно серед любителів тихого полювання найбільше цінуються білі. Знайти такого гриба — це вже удача. А якщо він важить під 2 кілограми, то годі й казати. Саме на такого гіганта днями натрапила 32-річна Оксана Семеняко з Чернігова.Білого велетня вона знайшла у лісі біля Голубих озер на Ріпкинщині.

— Туди по гриби я поїхала зі своїм чоловіком Сергієм і трьома нашими друзями, — розказує Оксана. — На місце ми прибули після обіду, а вже до п'ятої вечора назбирали чотири ящики і ще кілька кошиків грибів Лише ми на двох із чоловіком знайшли 248боровиків! і друзі приблизно стільки ж. Тобто пів тисячі білих на компанію! А скільки вполювали красноголовців, обабків, польських і лисичок, уже й не рахували. Білого чудо-гриба я знайшла у траві біля поваленого дерева. Коли зрізала, то виявилося, що він молодий і зовсім не червивий. Дуже зраділа. Вдома зважили цього «малюка» - затягнув на 1 кілограм 900 грамів!

— Це, мабуть, ваш рекордний гриб?

— А ось І ні. У 2015-му я знайшла білого гриба вагою 2 кілограми 900 грамів! Про мою знахідку тоді писали одна з чернігівських газет і навіть російський журнал «Ось це історії!». Ці публікації й досі зберігаються у мене.

— Як розпорядилися трофеєм?

— Підсмажили і з'їли того ж вечора Усією нашою дружною компанією А решту грибів ми з чоловіком майже всю ніч маринували. Стомилися більше, ніж коли збирали їх. Але таки справилися.

Джерело: газета "ГАРТ" №40 (3052) від 30 вересня 2021, Олексій Прищепа

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гриби, Семеняко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект