• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мер Атрошенко отримав у цьому році 660 тисяч зарплатні та премії


Мер Атрошенко отримав у цьому році 660 тисяч зарплатні та премії

 

Аналітики ГО «Антикорупційний штаб» проаналізували заробітну плату міських голів обласних центрів України за 8 місяців 2021 року.На свої запити вони отримали інформацію з 22-х обласних центрів України. При цьому не надали відповіді на запити такі міста, як Кропивницький і Харків. Харківський міський голова Геннадій Кернес пішов з життя 16 грудня 2020 року — його обов’язки виконує секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Втім дані про його зарплатню нам не надали. Мером Кропипвницького є 65-річний Райкович Андрій Павлович.

Найменша зарплата у мера Херсону, найбільша у мера Запоріжжя

Найменше за 8 місяців нарахували зарплатні міському голові Херсона Ігорю Колихаєву: за цей час він отримав 122 881 грн. На другому місці за найменшим розміром зарплатні іде міський голова Одеси Геннадій Труханов — у нього 186 031 грн — та міський голова Житомира Сергій Сухомлин - 240 161 грн.

Лідерами ж за сумою зарплатні виявились Запорізький міський голова Володимир Буряк — за 8 місяців 2021 року йому нарахували 935 131 грн; міський голова Тернополя Сергій Надал із 791 131 грн. та Луцький міський голова Ігор Поліщук — він за 8 місяців цього року отримав 744 281 грн “брудними”. Нагадаємо, що фактично отримана на руки заробітна платня — це приблизно 80% від нарахованої.

Мер Чернігов Владислав Атрошенка отримав 512 734 грн. зарплатні.
Хто отримував премії

Частина мерів обласних центрів весь цей час жили без премій — таких виявилось усього четверо: Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, мер Одеси Геннадій Труханов, міський голова Житомира Сергій Сухомлин та київський мер Віталій Кличко. Натомість найвищі премії отримали міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, на другому місці — очільник Луцька Ігор Поліщук, а на третьому — Тернопільський міський голова Сергій Надал. Невідомо, чи отримав премію мер Дніпра Борис Філатов, на запит надали лише загальну суму нарахованої зарплатні.
Преміювали міських голів не лише щомісячними преміями, а також преміями до різних свят, я то День міста, День Конституції і т.д. Мер Чернігов Владислав Атрошенка отримав 147 350 грн. премії.Заяву на матеріалну допомогу мер Атрошенко, як і мери Вінниці, Житомиру, Києва, Одеси, Полтави, Херсону, Чернівців та Львову не подавав.

Gorod.cn.ua за матеріалами ГО «Антикорупційний штаб»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, зарплатня, премія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект