• Брухт ДальнобойСервис


Кращі сайти з прогнозами на спорт

Завдяки розвитку прогресивних технологій у вболівальників з усіх куточків нашої країни з'явилася можливість робити ставки на спорт.
Заробляти на беттінгу на довгій дистанції, як і раніше вдається небагатьом. Гарна можливість підвищити прохідність прогнозів - використовувати поради експертів. Вони надаються безкоштовно або за передплатою. Перший варіант більш популярний, оскільки гравець не втрачає свої гроші. Купуючи прогноз за гроші, важливо розуміти, що 100% -ної гарантії вам ніхто не дасть. Каппери можуть володіти інсайдерською інформацією, але і вона не завжди відіграє визначальну роль. До того ж для отримання реального прибутку під час ставки вам потрібно враховувати і суму, сплачену за прогноз.

Перевірені сайти з безкоштовними прогнозами


Зараз нескладно знайти сайти, на яких регулярно публікуються прогнози на спорт. Якщо говорити про найбільш перевірених ресурсах, то відзначимо наступні:
  1. Betauth.com. На платформі регулярно дають прогнози багато каппери і експерти. Вони не просто висловлюють свою думку, а аргументують позицію. Завдяки цьому простіше зрозуміти, наскільки такого судження можна довіряти. Прогнози публікуються не лише на футбол (а він висвітлюється дуже докладно), але і інші популярні спортивні дисципліни.
  2. Vprognoze.ru. Популярний сервіс, що працює багато років. Тут прогнози роблять каппери. Можна дізнатися їх показник ROI, що дозволить краще зрозуміти, чи варто довіряти такому прогнозистів.
  3. LiveSport.Ru. Популярний сайт з новинами, де також можна знайти думку експертів щодо різних поєдинків. Переважно висвітлюються події зі світу футболу.
  4. Prognozist.ru. Сайт, де завжди стежать за чесністю прогнозів, аргументують обрану позицію.Уважно вивчайте думки каппера і експертів щодо майбутніх протистоянь, і ви точно зможете зробити вірний прогноз і вийти в плюс.

Що потрібно враховувати при аналізі спортивних прогнозів

Прогнози на спорт - це справжнє мистецтво. Головне, що потрібно пам'ятати, - стабільно робити їх зі 100% -вою точністю не вийде. Це спорт і тут завжди може бути зафіксований несподіваний результат.

Щоб знайти кращого прогнозиста, враховуйте:

1. Рівень ROI. Цей показник демонструє, який відсоток прогнозів виявився точним. Правда, важливо також розуміти, на події з якими коефіцієнтами був зроблений прогноз.

2. Аргументацію. Важливо почути розгорнуте думку. Так можна зрозуміти, що каппер в темі.

3. Досвід гри. Краще довіряти тим, хто давно займається беттінгом.

Також можна порекомендувати робити ставки і вивчати прогнози тільки на ті події, в яких ви розбираєтеся. Сліпо вірити капперам і покладатися тільки на коефіцієнти небезпечно. Також простіше робити прогнози на популярні події, адже тоді і у букмекерів не виникне питань щодо вашої чесної гри.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект