• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ТОВ “Ліки України” продовжили строк оренди аптек


Радио

ТОВ “Ліки України” продовжили строк оренди аптек

Фонд комунального майна Чернігівської облради отримав дозвіл продовжити строк оренди аптек підприємству "Ліки України" ще на рік. Інформацію Суспільному підтвердив заступник начальника фонду коммайна Сергій Свиридов. Рішення ухвалили сьогодні на засіданні профільної депутатської комісії облради. Приїхали на неї працівники аптек і жителі кількох громад, просили не закривати аптеки і не звільняти фармацевтів. За їх словами, це могло статися, якщо підприємству не продовжили би строк оренди. Директор ТОВ “Ліки України” Ігор Назаренко вважає продовження дії оренди найкращим варіантом для людей.

Проти закриття аптек 28 вересня протестували у Шабалинові та Атюші. Місцеві жителі зібрали 1700 підписів. Просили депутатів та облдержадміністрацію зберегти аптеки, адже оренда приміщень спливе через місяць. Нагадаємо, приміщення 27 аптек на Чернігівщині орендує комунальне підприємство “Ліки України”. Три роки тому його майно передали приватному підприємству з такою ж назвою. Це рішення частина депутатів оскаржувала в суді, у прокуратурі відкрили з цього приводу кримінальне провадження.

Влітку цього року депутати обласної ради не продовжили оренду. Якщо аптеки в Шабалинові та Атюші закриють, людям доведеться купувати ліки за 30 кілометрів. Ніна Данченкова з Шабалинова регулярно купує ліки в сільській аптеці, бо має кілька хронічних захворювань. За ліками жінці доводиться звертатися і вночі.


Рішення про продовження строку оренди майнового комплексу підприємству “Ліки України” ухвалили на рік. Цей рік, сказав заступник начальника фонду коммайна Сергій Свиридов, має піти на перехідний період. Для створення комунального підприємства, отримання ліцензії, закупівлю ліків, – тобто забезпечити повернення 28 аптек та одного аптечного складу з оренди без зупинки діяльності.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аптеки, оренда

Добавить в:
 
 


Центр Комплект