• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Фрезеніус» бореться в судах за витрачені кошти на послуги гемодіалізу чернігівцям


«Фрезеніус» бореться в судах за витрачені кошти на послуги гемодіалізу чернігівцям

Чернігівська обласна прокуратура оскаржує рішення Господарського суду Києва про відшкодування приватній клініці "Фрезеніус" вартості послуг гемодіалізу з місцевого та державного бюджетів. Мова про послуги, які надавалися гемодіалізним хворим у Чернігові протягом 2017 року."Господарським судом міста Києва прийнято друге рішення про задоволення позовних вимог ТОВ "Фрезеніус Медікал Кер Україна" про стягнення з Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради та Чернігівської міської лікарні", – сказав прокурор відділу Чернігівської обласної прокуратури Олександр Ходико.

На ці рішення прокуратура подала апеляційні скарги до Північного апеляційного господарського суду. Одну з них суд задовольнив, іншу ще розглядає. Окрім цього, "Фрезеніус" позивався про стягнення 27 мільйонів гривень за послуги, надані у 2018 році.


У задоволенні позовних вимог відмовлено.

Загалом приватна клініка "Фрезеніус" через суди намагається стягнути близько 60 мільйонів гривень з облдержадміністрації, міської ради та міської лікарні №2 Чернігова за послуги гемодіалізу, надані у 2017-18 роках. Медичний центр "Фрезеніус" відкрився у Чернігові у жовтні 2010-го року. Лікувалися хворі безкоштовно, послуги клініки з гемодіалізу оплачувалися із державного бюджету. Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко казав, що гроші з держбюджету фірмі "Фрезеніус" перераховували через рахунки другої міської лікарні і приватній клініці місто нічого не винне. До того ж, в інших медичних закладах міста є гемодіалізне обладнання для лікування хворих.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Фрезеніус», прокуратура

Добавить в:
 
 


Центр Комплект