• Брухт ДальнобойСервис


Павло Шимко продає прокуратуру

Будівля 1900 року побудови в Бахмачі. З цегляними прибудовами, загальною площею 492,6 квадратного метра. Перший поверх — 368 квадратів, другий — 124,6. Будинок нежилий і останні роки пустує. Аукціон має відбутися 30 вересня.

— Будинок належав колишньому ректифікаційному заводу (пов’язане з горілкою. — Авт.). Його прив’язують до цукрозаводчиків Терещенків, але то навряд, — розмірковує Павло Шимко, міський голова Бахмача. — У Бахмачі, як у станційному містечку, було багато переробних заводів, паровий млин працював. Що залізницею привозили, те й переробляли. На ректифікаційному переробляти спирт. В тій будівлі було заводоуправління і проживали робітники. Говорять, і виробництво було, стояв паровий агрегат. Але та частина приміщення до нашого часу не збереглася.


Пізніше двоповерхову адмінбудівлю із заводським клубом на першому поверсі (колишній фасувальний цех гуральні) пристосували під прокуратуру.

У нас значиться як колишній будинок школяра. А школярів перевели в колишній будинок залізничників, що на вулиці Соборності. Тепер він називається «Будинок дитячої та юнацької творчості».

— Був і будинок школяра, і будинок піонерів. Після прокуратури його ще орендували, там виготовляли пам’ятники, було телеательє. Вся будівля вже довгий час не використовується, — згадує Людмила БАБИЧ, головний спеціаліст відділу забезпечення і комунальної власності. — Зараз діти займаються в комфортнішому приміщенні, там ремонт зроблений, центр міста.Виставили на продаж через систему «Прозорро» на початку вересня. Скільки буде учасників, поки невідомо. Початкова вартість будівлі — 83 тисячі гривень.

Олена Гобанова, «ВісникЧ» №38 (1845) від 23 вересня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прокуратура, Бахмач, аукціон

Добавить в:
 
 


Центр Комплект