Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ялівщині почалась «зачистка» дерев (фото)

У Ялівщині почалась «зачистка» дерев (фото)

На минулому тижні чернігівці, які відвідують Ялівщину, помітили, що на території лісу, яка прилягає до гаражного кооперативу, неподалік місцевого кладовища зрубані декілька десятків молодих кленів та берез. Як відомо, тут знаходяться 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, площею по 15-17 соток. Дані земельні ділянки належать Олександру Коленченко, Олені Акуленко, Вікторії Шепель та Дубинці Руслан Юрійович (бізнес-партнер діючого мера Владислава Атрошенка). Ці землі свого часу розпаювало вже ліквідоване КСП "Квіти Чернігова" і надало у користування співробітникам підприємства. Згодом у них їх викупили.Ці 20 ділянок, на відміну від близько 50-ти інших, які були розпайовані колишнім "Зеленхозом" та переведені у статус для будівництва житлових будинків (там вже декілька років стоїть нове котджне містечко),  від Ялівщини відділяє гаражний кооператив №45 та дорога, знаходяться практично в середині лісу.

Останнього разу змінити цільове призначення під будівництво 4 ділянкам з 20-ти намагалися у лютому цього року, але дане питання зняли з розгляду чергової сесії Чернігівської міської ради, оскільки для суспільства, вірогідність зміни їх призначення - дуже болюча тема, бо це означає, що забудовники заглибляться в лісопарк, що погано вплине на його екосистему.Ми зв’язалися з головним природознавецем КЗ РЛП «Ялівщина» чернігівської обларди 64-річним Олександром Григоровичем Парфентьєвим:
- Дана ділянка, де рубали берези поблизу доріжки, що веде не кладовище не входить в межі РЛП «Ялівщина», належить приватним особам. Мені невідомо, хто і чому видалив ті дерева, але ми не можемо втручатися, бо це приватна власність.

- А ось сам РЛП має дуже велику проблему з приводу того, що Управління ЖКХ не реагує на наші листи-звернення, щоб прибрати низку аварійних дерев у Ялівщині, де кожного дня відпочивають десятки, а на вихідних сотні людей, в тому числі діти. Нещодавно 2 звернення написали, вирубка та вивіз одного дерева нам обходиться у 1 800-2000 гривень.
- У міської влади свої плани на цей парк, тож вона нас стабільно ігнорує.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ялівщина, будівництво, Шепель, Дубинка, Коленченко, Акуленко, Парфентьєв

Добавить в: