• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Село Бубнівщина - родзинка туристичної Чернігівщини


Село Бубнівщина - родзинка туристичної Чернігівщини

Бубнівщина знаходиться в 27-ми кілометрах від Прилук. За однією з версій село завдячує своїй назві переселеним політичним вязням, у яких на спинах були витаврувані бубни. Бубнівщина наразі користується неабияким попитом серед туристів, адже саме тут побудована Козацька фортеця з оглядовим майданчиком. Цю фортифікаційну споруду побудували козаки Прилуцького козацького полку. На території самої фортеці можна познайомитись з побутом наших пращурів козаків.

Оскільки сама фортифікація знаходиться на пагорбі з оглядового майданчика відкривається неймовірний вид на великий ставок та околиці села. Ставок великий - оточений очеретом та ясенами. Його площа - 70 га. Часто сюди приїздять аби порибалити, та й козацький полк проводить різноманітні змагання з риболовлі. У ставкових водах живуть короп, карась, щука, судак лин, товстолобик.

Козацька фортеця ще має назву "Гостинна садиба", адже на території є все, аби не тільки зануритись в атмосферу козаччини, а ще й відпочити. Тут можна у казані звартти каші на всю родину, наготувати страв у печі та посмакувати тим всім у будинку старшини. Будинок великий, він знаходиться у центрі двору, зроблений з глини та соломи, всередині прикрашений ручною ліпниною, є камін меблі, іконостас, можна орендувати один из трьох гостьових будинків - будинок пасічника, лісника та рибалки.

Всередині кожного гостьового приміщення - реконструкції козацької хати-мазанки. Біля кожного з трьох будинків відповідна атрибутика.

В обійсті живуть собака Рекс та кішка Маруся. Окрім цього облаштовано міні-зоопарк, в якому є вівці, страус, павич, голуби, кури, поні Сінді, головний красень обійстя - кінь Участок ще й залюбки прокатає на собі
всіх охочих. Можна постріляти з лука.
Туристи за попереднім записом можуть відвідати екскурсії та відпочити на березі ставка.Джерело: телеканал "ТіМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бубнівщина, туризм, козаки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект