• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Крок до мрії: У Чернігові стартували турніри з боксу


Крок до мрії: У Чернігові стартували турніри з боксу

«Крок до мрії» – таку назву має серія турнірів з боксу, яка стартувала у Чернігові 23 вересня. Організатори наголосили, що змагання проводяться з дотриманням усіх карантинних умов, тому бої розділені у часі, аби не створювати скупчення серед спортсменів.В рамках відкритого чемпіонату дитячої юнацької спортивної школи “Атлет” взяли участь близько 140 учасників майже з усієї області. Представлено більше 10 команд, також до Чернігова завітали гості з Київської області.

На Чернігівщині функціонує чотири філіали обласної організації федерації боксу. Для багатьох чернігівських спортсменів бокс став невід’ємною частиною життя.

Маленькі спортсмени мріють про чемпіонські пояси та марять кар’єрою у великому спорті. Чому малеча обрала цей вид спорту – у кожного своя причина.

Змагання проводиться з метою відбору до відкритого чемпіонату міста, який відбудеться вже за тиждень і до відкритого міського турнігу “Король рингу”, котрий відбудеться з 8 по 10 жовтня у Чернігові.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс

Добавить в:
 
 


Центр Комплект