• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Лісапетний батальйон» ніжинських терпрацівниць


«Лісапетний батальйон» ніжинських терпрацівниць

Минулого тижня Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування отримав 65 нових велосипедів для своїх працівників. Окрім велосипедів, додатково були придбані світловідбивні жилети і захисні шоломи.За кошти програми «DOBRE» в рамках реалізації проекту «Покращення мобільності надання соціальних послуг жителям Ніжинської ТГ» для працівників соціальної сфери закупили 65 нових велосипедів українського виробництва на суму майже 130 тисяч гривень. А Ніжинська ОТГ в рамках співфінансування придбала додатково велостоянки, станції для ремонту велосипедів, світловідбивні жилети та захисні шоломи.


Тож відтепер соціальні працівниці Ніжинського територіального центру надаватимуть послуги краще і оперативніше. А їхній яскравий «лісапетний батальйон» у повному обмундируванні буде складно не помітити на вулицях Ніжина.

«Раніше ми ходили пішки, а тепер сідаємо на велосипеди і їдемо, – говорить соціальна працівниця Наталя. – У нас підопічні знаходяться в різних куточках міста, і тепер ми швидше зможемо до них добиратися».

Джерело: газета "Чернігівщина", Марія Пучинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: НіжинськаТГ, громади, DOBRE, соцпрацівник, велосипеди

Добавить в:
 
 


Центр Комплект