• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У гімназії у Чернігівській області обвалилася частина стелі, розламавши уламками парту — фото


Радио

У гімназії у Чернігівській області обвалилася частина стелі, розламавши уламками парту — фото

Вчора в Новгород-Сіверській гімназії №1 в 13-му кабінеті трапилася надзвичайна подія – обвалилася частина стелі.
Батьки вкрай занепокоєні цією ситуацією. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Ковальчук надала роз’яснення.
Адміністрація освітнього закладу з офіційними зверненнями з приводу необхідності ремонту стелі не зверталася. Клопотання були лише щодо капітального ремонту підлоги в деяких кабінетах. Наразі приймаються відповідні рішення в цьому напрямку.

Що ж стосується надзвичайної події, що трапилася, то після повідомлення про неї, у відділі освіти терміново була створена комісія, обстежили місце події, з’ясували обставини. За результатами перевірки буде проведено ремонт стелі. Директор гімназії надала акти перевірок технічної комісії освітнього закладу стану будівель. З'ясувалося, що обвал стелі трапляється вже втретє.

Прикро, що про такий стан стелі в деяких кабінетах гімназії у відділі освіти, молоді та спорту дізнаються не на початку літніх канікул, коли ще не почалися заняття, а зараз. На щастя, діти не постраждали, бо сталося це під час перерви.

Джерело: Новгород-Сіверська міська територіальна громада

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стеля, Новгород-Сіверський, гімназія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект