• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Шень отримав підозру від прокуратури через зловживання службовим становищем


Юрій Шень отримав підозру від прокуратури через зловживання службовим становищем

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури колишньому генеральному директору одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради у спосіб, передбачений ст. 135 КПК України, повідомлено підозру за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).З наших джерел нам стало відомо, що підозру вручили Юрію Шеню, який очолював Чернігівський медцентр сучасної онкології. Напередодні в соцмережах депутати міськради викладали фінансові документи установи, з яких видно, що онкоцентр фактично заробляв, як на своїх пацієнтах, так і на угодах з різними підриємцями.

Як установлено розслідуванням, у 2020 році тоді ще виконувач обов'язків керівника закладу Шень уклав з фізичною особою підприємцем договір щодо отримання послуг консультування з питань комерційної діяльності й управління, хоча це, відповідно до своїх функціональних обов’язків, мали б виконувати підпорядковані йому працівники підприємства. Після чого він підписав акти здачі – прийняття робіт та платіжні доручення, на підставі яких з рахунків КП на рахунки вказаного ФОП було перераховано понад 130 тис. грн, чим завдано істотної шкоди інтересам комунального медичного закладу.

Gorod.cn.ua за матеріалами Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шень, підозра, прокуратура

Добавить в:
 
 


Центр Комплект