• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Жителі Нового Білоусу проти будівництва асфальтного заводу


Жителі Нового Білоусу проти будівництва асфальтного заводу

Понад пів сотні людей зібралися у Новому Білоусі на зустріч із керівництвом компанії ТОВ «АВТОСТРАДА ТРЕЙД ГРУП». Ця компанія хоче розмістити за трохи більше, ніж кілометр від села асфальтний завод. Жителі Нового Білоусу проти цього, кажуть дозволу на це не давали.

«Спілкувались з людьми в інших областях, в яких стоять подібні заводи. Вкрито все чорною пудрою, усі городи, прання усе в чорному нальоті, і легені – це рак легенів. З городів, з дерев нічого не можна буде їсти – це рак шлунку. У нас і так мор, у нас сміттєзвалище за плечима», – говорить жителька с. Новий Білоус Олена Милованова.

Людям обіцяли до громадських слухань будівництво не вести, сказала Олена Милованова. А це сам майданчик, оточений парканом. Туди завезли щебінь.


Чотири гектари землі сільськогосподарського призначення у власника земельних паїв викупила приватна особа, говорить сільський голова. «Новобілоуська сільрада в рамках чинного законодавства надала правомірне рішення надання дозволу для розроблення детального плану території, крапка. Ніхто не йде проти громади. Такі рішення у нас на кожній сесії ідуть, і протизаконно сільська рада не може надати відмови», – пояснює Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров.

Заступник гендиректора автостради Дмитро Троєкуров сказав, що завод вирішили будувати тут, бо поруч заплановані роботи, зокрема в рамках проекту «Велике будівництво». Компанія планує прокладати дороги загальнонаціонального і місцевого значення.

Дмитро Троєкуров сказав, що такий завод діє у Прилуцькому районі, там працює близько ста місцевих, а за два роки компанія сплатила понад сім з половиною мільйонів гривень податків.

Жителі села Новий Білоус скаржаться, що завод будують без громадських слухань, а цільове призначення землі не змінили. У департаменті екології облдержадміністрації вивчають оцінку впливу на довкілля від роботи майбутнього заводу.

Чи буде на території Новобілоуської громади асфальтний завод вирішуватимуть на громадських слуханнях.

Що з цього приводу думають жителі Нового Білоусу у сюжеті.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: будівництво, асфальт, завод, Федоров

Добавить в:
 
 


Центр Комплект