• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Прилуках провакцинувались понад 80% освітян


У Прилуках провакцинувались понад 80% освітян

Запровадження "жовтої" карантинної зони не вплине на роботу прилуцьких шкіл та садочків. Про це зранку 20 вересня повідомив начальник Управління освіти прилуцької міської ради Олександр Правосуд. Очільник освітньої галузі Прилук зауважив, що можливість навчатися з’явилась разом зі статистикою про появу 80% провакцинованих працівників.Олександр Правосуд:
- На сьогоднішній день в усіх навчальних та дошкільних закладах нашого міста відсоток вакцинованих працівників становить 80% і більше. А це означає, що у разі введення карантинної "жовтої" зони ми на будемо йти на дистанційне навчання. В результаті завершення процесу вакцинації усі почуваються добре.


При цьому масковий режим відмінено не буде. Вчителі мають носити маски чи респіратори у будь-яких навчальних закладах, в тому числі під час уроків. Учням у навчальний час не потрібно бути у масках, натомість одягати їх потрібно школярам віком від 12-ти років, виходячи у коридор чи інші шкільні приміщення, де можна зустрітися з великою кількістю учнів.Джерело: телеканал «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, вакцинація, освітяни, Правосуд

Добавить в:
 
 


Центр Комплект