• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На стаціонарному лікуванні у Чернігові з встановленим ковід перебуває лише одна вакцинована особа


На стаціонарному лікуванні у Чернігові з встановленим ковід перебуває лише одна вакцинована особа

На сьогоднішній розширеній нараді із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради традиційно виступав Владислав Кухар очільник міськлікарні №2, з щотижневим звітом щодо ситуації по ковід-19.
Медик повідомив, що у Чернігові, як і по всій країні повільно зростає кількість, як госпіталізованих, так і захворівших на ковід-19. Порівнювали показники вересня поточного та минулого років. Так, станом на 1 вересня у минулому році було зафіксовано 18 захворівших, в цьому - 24, 2-го вересня - 2020-му 17, в цьому - 33, 3-го 14 (2002) і 7 (2021). Станом на 20 вересня - були однакові показники - по 24 виявлених випадки ковіду.
Загальна кількість 345 (2020) проти 408-ми (2021).
При цьому за перші 2 тижня вересня у 2020-му було госпіталізовано 150 осіб, в цьому - 185. Щодо кількості госпіталізованих: за 20 днів вересня минулого року - таких було 98 осіб, на сьогодні - 158.


- На сьогоднішній день серед 118-ти осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні - в нас тільки одна особа вакцинована і перебіг її хвороби - легкий, - зазначив Кухар.

Після чого мер Владислав Атрошенко зазначив:

- Я можу вже назвати це статистикою - лише один вакцинований у списку зі 118-ти хворих. І звернути на це увагу тих людей, які агітують проти вакцинації, адже навіть від своїх працівників чую багато нісенітниць про шкоду щеплення. Ті люди, які вас застерігають від вакцинації, в тому числі сімейні лікарі, хай вони пояснять вам, як ви будете потім лікуватися.

Також Атрошенко торкнувся питання вакцинації вчителів, повідомивши, що саме вони повинні брати на себе весь негатив з боку батьків учнів, у разі якщо в певних навчальних закладах, через недосягнення показника у 80% вакцинованих працівників, буде введено дистанційне навчання. 

Goord.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, Атрошенко, вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект