• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колоритний гурт з Грузії виступив на «Зеленій сцені»


Колоритний гурт з Грузії виступив на «Зеленій сцені»

Ритми сонячного реггі та запальні грузинські, етно-музика співочих націй України та Грузії – це столичний “Dudu Band”, гість першого дня фестивалю “Зелена сцена”, що розпочався у п’ятницю в Молодіжному центрі. Харизматичні вокалісти Дуду та Лала співають пісні на вірші українських та грузинських класиків. Те, що у наших народів є спільне коріння звучить від бенду переконливо.

Колоритний гурт створив кілька років тому талановитий грузинський музикант Дуду Дудунія. Україна для нього стала другою домівкою.

З перших хвилин концерту музиканти вразили глядачів своєю відкритістю та емоційністю. А музика не давала нікому нудьгувати. Погодні умови дещо зіпсували настрій організаторам та глядачам, але проведенню фестивалю дощ не завадив. “Зелена сцена” лише змінила локацію і переїхала під дах Молодіжного центру.


У суботу та неділю на чернігівців чекають концертні виступи гуртів з Києва та Чернігова, літературні зустрічі. Усі три дні працюватиме виставка фотографії. Вхід на “Зелену сцену” вільний.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, музиканти, гурт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект