• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міністерська інспекція. Чи готовий Чернігів до опалювального сезону?


Міністерська інспекція. Чи готовий Чернігів до опалювального сезону?

Готовність Чернігова до осінньо - зимового сезону перевіряв представник Міністерства розвитку громад та територій України. Володимир Шиховець у Чернігові вперше, але за час свого візиту, каже, що встиг оглянути не тільки інфраструктурні та соціальні об’єкти, але й від міста отримав враження.Столичному інспектору показали все , що його цікавило.

Посадовець також проінспектував техніку , яку місто придбало за останні 5 років.Побував і на об"єктах " Чернігівводоканалу". Аналізував технічний стан обладнання на каналізаційно- насосній станції №1, а також його енергоефективність. Йому показали і першу експериментальну станцію доочистки та знезалізнення питної води по вулиці Казацькій. На її будівництво підприємство витратило більше 6,5 мільйонів гривень.

Представник Мінрегіону був вражений якістю чернігівської води, яка подається з артезіанських свердловин з семисот метрів.Володимир Шиховець ознайомився з технологією роботи Чернігівводоканалу і навіть заглянув до шахти , де замінювали засувку на водопровідній мережі.

За результатами візиту у Чернігів посадовець надасть детальний звіт для Мінрегіону України.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інспекція, опалення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект