Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівців запрошують на публічне обговорення щодо перегляду вартості проїзду у тролейбусах

Чернігівців запрошують на публічне обговорення щодо перегляду вартості проїзду у тролейбусах

У п'ятницю, 17 вересня, чернігівців запрошують взяти участь у публічному обговоренні питання перегляду тарифів на послуги міського електричного транспорту. Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.Захід відбудеться о 14:00 у конференц-залі комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради за адресою: вулиця Шевченка, 50 Б.

Нагадаємо, у Чернігові вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах планують збільшити до восьми гривень. А в тролейбусах при сплаті транспортною карткою вартість проїзду становитиме 6 гривень. Такі проєкти регуляторних актів опублікували на сайті Чернігівської міської ради ще 16 серпня.

Згідно документів, учні чернігівських шкіл протягом навчального року зможуть їздити в маршрутках за 4 гривні. Вартість разового проїзду у міському електричному транспорті, якщо є учнівський і електронний квитки — 3 гривні.

У додатку до проекту регуляторного акту йдеться, «розмір чинного тарифу на перевезення пасажирів автобусами не покриває фактичні видатки перевізників, що зайняті у сфері пасажирських перевезень, та не дає можливості забезпечити регулярність руху автобусів на міських маршрутах і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів».

Раніше у коментарі Суспільному начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий говорив, що «востаннє вартість проїзду у чернігівських маршрутках підвищували у грудні 2018 року. Відтоді зросла мінімальна заробітна плата, вартість витратних матеріалів, пального».

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обговорення, проїзд, тролейбус

Добавить в: