• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ніжинські катаклізми в останній тиждень серпня


Талион

Ніжинські катаклізми в останній тиждень серпня

 

Кінець серпня в Ніжині видався гарячий.У ніч з 25 на 26 серпня на площі в Ніжині впала гілка клена. Серед місцевих пішло обурення, мовляв, добре, що вночі, і ніхто не постраждав.

— Дерево обстежили, гілка, що впала від буревію, була трухла, — пояснив Анатолій Кушніренко, начальник міського управління ЖКГ Ніжина.

— А ніжинці ситуацію охрестили «каштанопадом», — зауважую.

— Каштан упав раніше, ранком 12 серпня на вулиці Московській, біля школи №10. Також був трухлий. — відповів Анатолій Миколайович.

* * *

Весільний кортеж у суботу 28 серпня перекрив рух іншому транспорту, у тому числі «швидкій».

— Так не має бути, — переконаний Валерій Салогуб. керівник апарату міськради. — На мою думку, це не просто порушення правил дорожнього руху, а хуліганство. Машини перекрили проїзд центральною частиною міста, по вулиці Шевченка.

Є міська програма «Правопорядок», за якою з бюджету профінансовані камери в центрі. Чому поліція не бачить в ці камери правопорушень?

— А чиє ж весілля було?

— Яка різниця, правила мають бути однакові для всіх.

* * *

26 серпня Слава Шакота виклала відео діалогу з лікарем-невропатологом Жанною Коваль та медсестрою Тетяною Оніщенко (працюють у міській лікарні). На відео закадровий голос допитується, чому медики не прийняли пацієнтку з гострим болем і вимагали 200 гривень за прийом та просить їх надягнути маски. Врешті,, медсестра натягує «захист» і відходить до вікна, а Жанна Іванівна продовжує прийом пацієнта без маски та грубить автору зйомки (до прикладу: «Так, закрой рот»).

Реакція на подію була миттєвою. 27 серпня на ім'я заступниці міського голови Ірини Грозенко була написана пояснювальна записка від Лариси Однодворець, начальника (завідувачки) поліклініки. Із пояснення: «Лікар підтвердила факт нетактовної поведінки по відношенню до пацієнтки, пояснюючи це великим перевантаженням, втомленістю та, у зв’язку з цим, не отриманням своїх емоцій. Факт вимагання грошей заперечує.

За даним фактом мною підготовлений рапорт щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності та оголосити догану лікарю-невропатологу Коваль Ж.І. і медичній сестрі Оніщенко Т.С.».

* * *

30 серпня близько 13 години по вулиці Чернігівській, неподалік міської лікарні, чимчикувала Тетяна Бассак, начальниця управління культури та туризму Ніжинської міськради. Попереду — чоловік і жінка. Як розповідають колеги, Тетяна Федорівна говорила, що пара раптово зупинилась, а сама начальниця відчула різкий біль в очах. Жінці пирснули невідомою речовиною з балончика. У лостраждалої попередньо діагностували опік рогівки очей.

Хто був з балончиком? У Ніжині підозрюють подружжя Родіних, Вікторію та Владислава (у минулому — начальник ніжинського сектору з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності).

— Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу Україні, — прокоментувала Інна Музиченко, начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції ГУНП області.

Вікторія Товстоног, «ВісникЧ» №36 (1843) від 9 вересня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин

Добавить в:
 
 


Центр Комплект