• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З 13 по 30 вересня у Чернігові проходитимуть Дні Європейської спадщини


Талион

З 13 по 30 вересня у Чернігові проходитимуть Дні Європейської спадщини

 

Місто без меж – гасло “Днів Європейської спадщини”, які проходитимуть у Чернігові з 13 по 30 вересня. Мета цьогорічної програми – привернути увагу громадськості до закритих та маловідомих пам’яток Чернігівщини, наголосити на усвідомленні європейських цінностей, а саме інклюзивності.

Дні європейської спадщини – це спільна акція Ради Європи і Європейської комісії, в якій беруть участь 50 країн, що підписали Європейську культурну конвенцію. Щорічно з кінця серпня до кінця жовтня організовується понад 70 000 заходів, котрі спрямовані на підвищення обізнаності про спільну спадщину та постійну потребу в її захисті. Катерина Литвин зазначає, у цьому році при організації заходів зроблено багато аби посприяти розумінню поняттю інклюзія в широкому сенсі.

Про інклюзивність, культуру та безбар’єрність говорили на презентації програми на найближчі 2 тижні у Туристично-інформаційному центрі. Серед запрошених – люди, які вже задіяні в проекті, педагоги та представники вищих навчальних закладів, школярі, представники бізнесу та інші. Директорка Чернігівського реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак розповіла, що у рамках програми, окрім концертів підготовлених дітьми з інвалідністю, готується профорієнтаційний експеримент. Усі заходи у межах «Днів Європейської спадщини» є безкоштовними та базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія нашого міста. З програмою заходів можна ознайомитися на сайті організації чи в самому Туристично-інформаційному центрі.Джерело: "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект