• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 13 клубів за місцем проживання провели День відкритих дверей


Радио

13 клубів за місцем проживання провели День відкритих дверей

“Юніор”, “Юність”, “Чайка”, “Фортуна” та ще 13 клубів за місцем проживання 11 вересня провели День відкритих дверей для вихованців та батьків. Всі ці клуби входять до складу комунального закладу “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання”. Вихователі, педагоги та тренери організовують активне дозвілля дітей та підлітків у позашкільний час. Тут можна танцювати, займатися спортом, вивчати англійську або опановувати образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, при чому все це безкоштовно.

Клуб за місцем проживання “Юніор”, розташований в мікрорайоні Масани, орієнтований на спортивне виховання дітей та молоді. День відкритих дверей розпочався з показових виступів. В інших клубах також провели майстер-класи, різноманітні естафети, міні-квести. На сьогоднішній день такі заклади розташовані у всіх мікрорайонах Чернігова, фінансуються вони з міського бюджету. У 8 з них останнім часом зробили капітальні ремонти. На черзі клуб за місцем проживання “Чайка”, який планують відремонтувати в наступному році.
Джерело: "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: клуби, діти, дозвілля,

Добавить в:
 
 


Центр Комплект