• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Державний гімн України прозвучав на вечорі американської музики


Талион

Державний гімн України прозвучав на вечорі американської музики

 

Концертом американської музики у місті завершилися гастролі заокеанських диригентів. Естафету у Мішеля Галанте з Нью-Йорка перейняв 80-й річний каліфорнієць Девід Андре. На відміну від свого молодого колеги маестро тривалий час співпрацює з чернігівським симфонічним оркестром “Філармонія”.

У першому відділі прозвучала велика сюїта Ферді Грофе “Гранд-Каньйон”. ЇЇ прем’єра відбулася 90 років тому в Чикаго. Протягом концерту глядачі також насолоджувалися музикою з відомих кінофільмів “Чудова сімка”, “Ковбої”, “Індіана Джонс”, п’єсами з балету “Родео”. Завершенням програми стало виконання патріотичних творів – Національного маршу США та Державного гімну України. Мелодія нашого гімну настільки зачарувала Девіда Андре, що той поставив собі за мету обов’язково зіграти його на концерті в Чернігові. Схвальними оплесками та вигуками “браво” глядачі подякували оркестру та диригенту за майстерне і натхненне виконання творів.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, Філармонія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект