• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чемпіонат Чернігівщини з футболу 2021: підсумки групового етапу, формування вищої ліга та прогнози на переможця


Талион

Чемпіонат Чернігівщини з футболу 2021: підсумки групового етапу, формування вищої ліга та прогнози на переможця

 

28 серпня завершився зональний етап чемпіонату Чернігівської області. У двох зонах, Північній та Південній змагалось по 6 команд, кращі з яких продовжать боротьбу за чемпіонство та золоті медалі. За регламентом у фінальну частину виходять по 4 команди з кожної групи та набраними очками між собою. Далі гратимуться матчі вдома та на виїзді з командами іншої зони.

Хто вийшов у фінальну групу

Північна зона

Тут велась боротьба за 1 місце у групі до останнього туру. Взагалі, група досить рівна, що й засвідчили результати.

 1. ФК Ріпки - 20 очок;
 2. СК Мена - 20 очок;
 3. ФК Кудрівка - 18 очок;
 4. ФК Корюківка - 12 очок;
 5. ФК Борзна - 6 очок;
 6. ФК Городня - 4 очки.

Команда "Кудрівки", яку більшість вважало фаворитом групи, продемонструвала хороший футбол, але в деяких матчах їй відверто не щастило. Можливо через те, що в цій команді грають ще малодосвідчені юнаки, які тільки роблять свої перші кроки у дорослому футболі. Футбольний клуб "Кудрівка" на те й заявив дві команди на чемпіонат, аби хлопці мали побільше ігрової практики.

Південна зона

Тут ніяких сенсацій не було. Команда "Кудрівка-2", де грають футболісти, які виступають у чемпіонаті України серед аматорів, не залишила шансів конкурентам.

 1. ФК Кудрівка-2 - 28 очок;
 2. ФК Прогрес (Остапівка) - 20 очок;
 3. ФК Голд Нафта (Бахмач) - 16 очок;
 4. НФК Фенікс-НІжин - 9 очок;
 5. ФК Курінь - 9 очок;
 6. ФК Чернігів-Юність - 6 очок (команда знялась з чемпіонату після 7 туру).

Вища ліга

Саме так буде називатися фінальна частина чемпіонату. Вже сформовано календар вищої ліги та зведена таблиця. За результатами "Кудрівка-2" має максимальну кількість очок. Переглянуту повну таблицю можна тут: https://kudrivka.com.ua/table/chempionat-chernigivskoi-oblasti-2021-vishha-liga/.

Ігри почнуться вже з суботи 11 вересня. Календар ігор дивіться за посиланням: https://kudrivka.com.ua/vidomi-vsi-uchasniki-finalnogo-etapu-chempionatu-chernigivshhini/.

Хто фаворити в боротьбі за медалі

Враховуючи попередні результати команд, можна спрогнозувати, хто потрапить у призери чемпіонату. Звічно, це будуть тільки здогадки, адже футбол може дивувати результатами чи не кожного матчу.

Висока ймовірність, що чемпіоном стане "Кудріва-2". Зігравши лише 1 нічию на попередньому етапі й вигравши все інші матчі, команда поки підтверджуємо свій статус фаворитів чемпіонату.

На срібло претендентів набагато більше, але судячи з усього, остапівський "Прогрес" має трохи більше шансів за інших. Взагалі на 2-3 місця претендують як мінімум 5 команд: той же "Прогрес", "Мена", "Ріпки", "Голд Нафта" та "Кудрівка". Різниця в очках не така велика, тому дуже важливо буде вдало зіграти в очних матчах, а це відразу плюс 6 очок.

Будемо чекати й вболівати за команди. Ігри команд футбольного клубу "Кудрівка" ви можете дивитися в прямому ефірі на Ютубі.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект