• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові вітали спортсменів та тренерів з професійним святом


Талион

У Чернігові вітали спортсменів та тренерів з професійним святом

 

Спортсменів, тренерів та викладачів спортивних шкіл Чернігова та області вітали з Днем фізичної культури та спорту. Перемог не перераховували, бо їх більше часового ліміту, відведеного на урочистості в обласній державній адміністрації.

Вітали у цей день не тільки чемпіонів та чемпіонок, а й тих, хто доклав свої сили до їх перемог. Вручили грамоти та подяки обласної державної адміністрації та ради. А від міста крім подяк від Владислава Атрошенка спортсмени отримали ще й грошові винагороди. Юлія Гребеножко – чемпіонка України з дзюдо, бронзова призерка чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорів цього року теж з відзнакою.

Заслужений тренер України з дзюдо, самбо та сумо Анатолій Маркін теж з нагородою та премією від міського голови. Каже, що спортивна інфраструктура у Чернігові останнім часом оновлюється. Але спортсмени не полишають мрію про Палац спорту.


Нагадаємо, у Чернігові проведено капітальні ремонти у приміщеннях ДЮСШ ” Фортуна”, Авангард” та КДЮСШ №2. Тепер тренування борців проходять у сучасних залах. Міська рада підтримує не тільки великий спорт, але й фізичну культуру. Так, за бюджетні кошти збудовано 30 спортивних майданчиків, є скейтпарк, скоро буде ще один. Завершена реконструкція баскетбольного майданчика біля першої школи та мультимедійного на Захисників України. Є комплекс спортивних майданчиків на центральному міському пляжі. На черзі реконструкція Центру спортивної боротьби і не тільки.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фізкультура, свято, Гребеножко, Маркін, чемпіони

Добавить в:
 
 


Центр Комплект