• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівщина приєдналася до програми контролю сирого молока «Молочний модуль»


Талион

Чернігівщина приєдналася до програми контролю сирого молока «Молочний модуль»

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області долучається до реалізації Програми контролю сирого молока на ІТ-платформі «Молочний модуль».


Про це інформує Держпродспоживслужба.

«На сьогодні Чернігівщина серед лідерів в Україні за валовим виробництвом молока та кількістю доїльних зал, де виробляється сировина екстра-класу. Тому наше приєднання до програми цілком закономірне, і ми готові підключитись до „Молочного Модуля“. Технічні та кадрові можливості дозволяють впровадити проект у дію. 72 державні ветеринарні інспекторі та 194 уповноважені ветеринари в змозі забезпечити належний державний контроль виробництва молока, в тому числі швидкий і якісний відбір зразків», — розповідає Юрій Павлішен, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Крім того, у Чернігівській області 2 лабораторії Держпродспоживслужби акредитовані в ISO17025, що дозволяє їм проводити дослідження молока у відповідності до вимог українського та європейського законодавства. Одна з них, Чернігівська регіональна лабораторія, вже зареєстрована у «Молочному Модулі». «Також на ІТ-платформі „Молочний модуль“ в якості адміністратора і обласного інспектора зареєстроване Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Наступні етапи — реєстрація операторів ринку (виробників молока) та районних інспекторів», — додав Віктор Кульбак, координатор пілотного проекту в регіоні, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Джерело: Agravery.com

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: молоко, якість, контроль

Добавить в:
 
 


Центр Комплект