• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » П’ятикласники чотирьох шкіл області навчаються без підручників


П’ятикласники чотирьох шкіл області навчаються без підручників

Без підручників та оцінок у щоденниках, замість них – роздруківки і слова підтримки. Так розпочався навчальний рік для п’ятикласників чотирьох шкіл області. Це Ніжинська школа № 10, Прилуцька № 7, Чернігівська гімназія № 31 і Ріпкинська опорна школа. Саме вони стали пілотними школами, які впроваджують новий стандарт базової освіти.

У Ріпкинській опорній школі його впроваджують у двох п'ятих класах. Там навчається 42 дитини. Для них, за пілотним проєктом, закупили у школу дві інтерактивні дошки, два ноутбуки і проектори, також камеру для навчань, принтери і ліцензійне програмне забезпечення. На все це витратили 200 тисяч гривень, розповідає вчителька англійської мови Лариса Лопата

«Це вони бачать, це вони запам’ятовують, і, головне, що вони це проговорюють. Навіть, якщо вона не запише, то вона візуально побачить це слово, і вона його запам’ятає. Саме головне, що я зараз працюю і маю більшу свободу, діти також вільно себе почувають, і уроки проходять за допомогою гри».

Пропрацювавши рік за новим стандартом, вчителі зможуть надати рекомендації, за якими краще підручниками навчатися, аби ця система стала більш дієвою.

Що кажуть діти про такий підхід до навчання – дивіться у сюжеті.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школи, підручники, навчання

Добавить в:
 
 


Центр Комплект