• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Орест Макаренко став фіналістом всеукраїнського фестивалю “Чорноморські ігри 2021”


Орест Макаренко став фіналістом всеукраїнського фестивалю “Чорноморські ігри 2021”

Орест Макаренко демонструє свої нагороди. Вже відомий чернігівцям участю, у таких проєктах, як "Голос країни" та "Чернігів The Best" юний співак днями повернувся з всеукраїнського дитячого фестивалю “Чорноморські ігри 2021”, де став фіналістом. Орест зізнається, що брав у ньому участь ще у 20219-му році, проте поїхати на фестиваль ще раз - вже цього року школяр ніяк не планував.Готуватись до фестивалю Орест почав ще весною. Тоді ж, у травні після відбіркового туру у Києві дізнався, що пройшов у півфінал та поїде виступати до Скадовська.
Цьому хлопець неабияк зрадів і з того часу почав посилено займатись вокалом. Допомогала йому мати Ірина, яка за сумісництвом і є його вчителькою.


Цьогоріч “Чорноморські ігри 2021” провели прямісінько на березі Чорного моря. Серед 2000 учасників у півфінал вийшли лише 55. Це виконавці віком від 6 до 16 років з усієї України.
Вперше в історії фестивалю першість між собою розділили 2 виконавці. Орест здобув 3-тє місце.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Макаренко, конкурс, вокал, співак

Добавить в:
 
 


Центр Комплект